PLA 3.0 PARK PİLOT UYGULAMAMIZ

@İlker34 ya böyle elinizde sopa tartışmak için nedir bu cabanız kötü bişey demedimki. gölgenizle kavga edeceksiniz bi sakin ol. kötü bişey demdim. yorumun cok acıklayıcı değildi detay vermek istedim. yorumumdada acıkladım ama okuduğunu anlayamamakta ayrı bir konu. Ne olduğunu biliyorsan eğer bu sensörler araba mevcut demek bişeye gerek yok  demek. konudan uzak olan biri bunu böyle anlayabilir. Yorumlarınızı daha bilgi içerikli yapın ki sizi düzeltme zorunda kalmıyım.

@Ender Abim çok sevindim aklındakiler teker teker geliyor , @MSE Muhammed hocam zaten siz alkışı hakediyorsunuz , valla yükseldim Mk6'ya PLA 2.0 yapasım geldi  :)  

@İlker34 ya böyle elinizde sopa tartışmak için nedir bu cabanız kötü bişey demedimki. gölgenizle kavga edeceksiniz bi sakin ol. kötü bişey demdim. yorumun cok acıklayıcı değildi detay vermek istedim. yorumumdada acıkladım ama okuduğunu anlayamamakta ayrı bir konu. Ne olduğunu biliyorsan eğer bu sensörler araba mevcut demek bişeye gerek yok  demek. konudan uzak olan biri bunu böyle anlayabilir. Yorumlarınızı daha bilgi içerikli yapın ki sizi düzeltme zorunda kalmıyım.
Ben en azından tepeden bakarak cevap vermemişim. Dikkatli okursan anlarsın. Hiç sevmem bu tür konuşmaları. Yazdığının cevabını  aldın . Sopa falan yok .  bilir misin ?  demişsin bende bilirim dedimşim o kadar . 

Kimsin sen benimle böyle konuşuyorsun. Bende adam sandım cevap verdim. Az önceki konuşmandan. Neyse uzatmaya gerek yok . Tanımış olduk senide .

17 saat önce, forjust1day yazdı:

@Savatage şunu izledikten sonra golfteki otomatik parkn ölü yatırım olduğunu anladım bilmiyorum hak verirmisiniz.. golfte sadece direksiyona müdahale var yani gaz fren ve şanzıman sizde

Eğer arabayı ben park etmiyceksem ?

Araba kullanmanın anlamı kalmıyor!

Çocukken evde  halının üzerinde uzaktan kumandalı arabayı 25 hamlede 2 bardağın arasına parkedip parktan çıkarma oyunu oynardık....(bardağa temas eden  hükmen yenik sayılır)

Kız çocuklarına erken yaşta aynı oyun eğitimlerini vermek iyi olurmuş gelecek için )

Dediğim gibi hanım sürücüler için  bu pla bulunmaz nimet!

Bizim çocukken oynadığımız hikaye olmuş

Aşmışlar olayı

@Savatage Çok güzel bir video olmuş gerçekten, esprili de. :)

Yalnız güzelim modeli ne hale getirmişler, farlar-stoplar çok çirkin gözüküyor. :(

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ölü bir yatırım olmadığı görüşündeyim!

Yani ? Ülkede bi dünya park konusunda sıkıntı çeken hanımlar var ....

Aracı satarken xxxx değer katacağı kesin ...

Yanlız maliyetin gizli kalması kötü olmuş ...

Tamam @MSE hocamızla olan imece usulü bir işçilik var (arada hatır var dostluk var belki sadece manevi bir külfet var belki maddi) bu nedenle açıklanmamış olabilir .

En azından işçilik harici malzeme ekipman ne kadar oldu ? Bilmek iyi olurdu .

Dediğim gibi 

Park pilot için 2. El bir golfte hanımına/kızına  jest yapacak ve bu golfe + xxxx lira verecek 

Hatırı sayılır sayıda aile babası vardır.

Boş yatırım değil yani! 

Xxxx lira ? Bence satarken iyi bir miktar? 
Teşekkür ederim Hocam. Sağolun.

Elleriniz sağlık güzel iş olmuş. Bir sorum olacak; halihazırda ön ve arka park sensöre olan araca PLA 3.0 yapmak için aracın yan kısımlarına sensör eklemek mi gerekiyor? Park assist ekranında 360 derece gibi görünüyordu.
Evet Hocam 360 derece algılama için 2 ön yan tampona 2 de arka tampon yanlarına sensör eklenmesi gerekiyor. 

Geri
Üst Alt