PLA 3.0 PARK PİLOT UYGULAMAMIZ

@Enderhayırlı olsun pla :) bence tamamen ihtiyaç ve bütçe meselesi. Park konusu çoğu kişi için sorun olmasa da bayanlar için ciddi sorun oluyor :) en basitinden park etmeye çalışırken Bi çamurluk sürtmesi-tampon çizilmesi, sürtülmesi gibi durumda eski haline kusursuz dönmesi için 300 500 TL harcanacağı varsayılırsa bu retrofit fiyatı daha makul seviyede görünüyor :) şahsen kendim kullandığım için gerek görmüyorum ama ileride ender hocam gibi eşimin de kullanması gerekirse kendim de kesin yaptırırdım😁 hem kolaylık hem önlem 😁 güle güle kullanın hocam 👏
Teşekkür ederim 

Aslında benim hiç ihtiyacım olmuyor ama şu özelliği hoşuma gidiyor, Alışveriş merkezlerinde park  yeri ararken birlikte arıyoruz araç ile :)   (y)

@Ender Abim çok sevindim aklındakiler teker teker geliyor , @MSE Muhammed hocam zaten siz alkışı hakediyorsunuz , valla yükseldim Mk6'ya PLA 2.0 yapasım geldi  :)  
Teşekkür ederim Doğan Hocam. Muhammed Hocama bir alkış daha yollayalım :)  

• Beğen
Tepkiler: MSE
Ender abi öncelikle hayırlı olsun bende aracıma yaptırmak istiyorum tek merak ettiğim sensörler araca sonradan yapılan sensörler gibi dışardamı kalıyor yoksa orijinali gibimi duruyor .

Bu biraz işçiliğe ve kullandığın kaliteli malzemeye bağlı olarak değişsede bende orjinal denecek şekilde olmasını başardık diyebilirim. Bağzı malzemeleri de servisten almıştık

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu biraz işçiliğe ve kullandığın kaliteli malzemeye bağlı olarak değişsede bende orjinal denecek şekilde olmasını başardık diyebilirim. Bağzı malzemeleri de servisten almıştık

Ender hocam merhaba, ben de pla 3.0 set olarak AliExpressden siparis gectim. Burdan gelecek parçalardan tavsiye etmediğin onun yerine servisten al dedigin parcalar var midir? Bir de modulu aracin neresine takiyoruz. Benim aracimda normal park sensoru var kablaj icin nereler sokulmesi gerekiyor?

Ender hocam merhaba, ben de pla 3.0 set olarak AliExpressden siparis gectim. Burdan gelecek parçalardan tavsiye etmediğin onun yerine servisten al dedigin parcalar var midir? Bir de modulu aracin neresine takiyoruz. Benim aracimda normal park sensoru var kablaj icin nereler sokulmesi gerekiyor?
Sensörleri ve sensor soketlerini servisten almakta fayda var. Ayrıca aracın aklına gelen heryeri sökülebilir tamponlar iç trimler kablo tesisatı için bu geçerli maalesef.

çok güzel bir çalışma ellerinize sağlık.

Bir konuda yardımcı olursanız sevinirim ön ve arka park sensör delikleri 18 mm, PLA delikleri 27 mm midir?

Geri
Üst Alt