İstanbul'da (Özellikle Anadolu Yakası) Golf 7 higline gizli özellik açabilecek olanlar?

@firatkavcu nasıl oluyor hocam bu? Benim ekranda sizinkiyle aynı. Ama ekranın ve hayalet göstergenin değişmesi lazım deniyor bana

@emreusta_ist   Sahibinin bana söylediği almanyadan ekstra olarak 1000 euroya bir parça alıp taktırmış. İş gereği navigasyon çok önemliymiş. O yüzden yaptırmıs

@firatkavcu @emreusta_ist 

Değerli hocalarım fotoğraftaki ekran dışarıdan normal 8'' Highline ekranı olan Composition Media gibi gözükse de bu ekran nadir bulunan Discover Media'dır. Discover Pro'nun bir alt modeli olarak gelmektedir ve yine aynı onun gibi navigasyona sahiptir.

Dikkat ederseniz bu ekranda NAV tuşu yer almakta, standart 8'' Highline ekranında bu tuş yer almaz. Yanlış hatırlamıyorsam onun yerinde SOUND tuşu bulunur.

@firatkavcu aracınızda sanırım discover media var, pro pahalı olanı media biraz daha uygun olanı, servise gittiğinizde aracın teslim proformasına opsiyon olarak nelerin eklendiğini sorarsanız büyük ihtimalle discover media eklenmiş derler, sonradan olması için hayalet ekranında değişmesi lazım kimse uğraşmaz bunun için genelde.

@mbonat maalesef hocam. Nasıl bir kablo almak gerek? Kablo harici bir masraf gerekir mi? Bi kablo alayım canım sıkıldıkça istediğim gibi değiştiririm diyorum aslında basitse bu işler.
Kablo aldığınız takdirde kendiniz kolayca yapabilirsiniz hocam. Forumumuzda tüm kodlamalar için ayrıntılı anlatımlar bulunmaktadır. Bunun dışında birçok kodlamanın YouTube'da videosu da bulunmaktadır. Yine forumumuzun eski üyelerinden olan @mehmetmert Hocamızın Smokemotion isimli YouTube kanalından da birçok kodlamanın nasıl yapıldığına dair videolara ulaşabilirsiniz.

Aracınızın model yılına uygun Vag Com isimli kablodan almanız gerekmektedir. Kabloyu aldıktan sonra başka bir masraf gerekmez.

@yer_ucagi_34 peki ben bu aracın şerit takip acc vs gibi özelliklerni açtırabilirmiyim ?  Önünde kamerada var baya dolu bir araç aldıgım eski sahibide pek araçtan anlamıyordu aslında . Bu ön camda kamera var . Şimdi ben gizli özellik olarak şerit takip vs gibi hangi özellikleri açtırabilirim?

D83400C4-EAD6-43D2-962E-B698D294D2F7.jpeg

@yer_ucagi_34 peki ben bu aracın şerit takip acc vs gibi özelliklerni açtırabilirmiyim ?  Önünde kamerada var baya dolu bir araç aldıgım eski sahibide pek araçtan anlamıyordu aslında . Bu ön camda kamera var . Şimdi ben gizli özellik olarak şerit takip vs gibi hangi özellikleri açtırabilirim?

Ekli dosyayı görüntüle 26892
Aracınızda Dinamik Uzun Far Asistanı Opsiyonu bulunmakta hocam. Ondan dolayı araç fotoğrafta göründüğü şekilde ön camında kameralı olacak şekilde gelmiş.

Aracınıza gizli özellik ile Şerit Takip Sistemi ve Trafik İşareti Tanıma Sistemi özelliklerini açtırabilmeniz mümkün. :)

@yer_ucagi_34 hocam tüm gereken bilgileri aktarmış. :)

Vag grubu araçların bu yanı güzel. Yapboz gibi istediğinizi alıp takabiliyorsunuz. Diğer araçlarda bu pek mümkün olmadığından insana zevk vermiyor.

Geri
Üst Alt