Golf için Ekonomik Carplay ve Sürüş Mod Çözüm

cevaplar için teşekkürler peki uyumlu usb yi nereden buluruz 

Arkadaşlar merhaba, bu modlama ile app connect açtığımızda, android telefonlarla golf  7.5 highline donanımdaki aracımızdan video/iptv izlemek gibi bir imkanlarımız oluyor mu? Yoksa sadece Android Auto yazılımının verdiği imkanlar ve oradaki yazılımlar mı aktif oluyor? Teşekkürler. 

Arkadaşlar merhaba, bu modlama ile app connect açtığımızda, android telefonlarla golf  7.5 highline donanımdaki aracımızdan video/iptv izlemek gibi bir imkanlarımız oluyor mu? Yoksa sadece Android Auto yazılımının verdiği imkanlar ve oradaki yazılımlar mı aktif oluyor? Teşekkürler. 
Telefona indirilen bir iki program yardımıyla ekrandan video /iptv izleniyor.İphone sahipleri de jailbreak yaparak yansıtıyor.

@driver_can Hangi programlar çalıştırıyor videoları biliyor musunuz? Android için. Biraz aradım bulamadım.

@serkanhector cihazı bağladığınızda CarPlay açılıyorsa usb uygun demektir açılmazsa CarPlaylı usb almanız lazım, araçta discover pro yada CarPlay yoksa usb nin uyumlu olma ihtimali yok diye biliyorum.
Merhaba, aracımda Discover Pro Mib1 var menüde App connect seçeneği yok ve Usb beyaz renkli. App connect uyumlu (yeşil renkli) olanı alsam Mirrorlink aktif olabilir mi ya da App connect seçeneği menüye eklenir mi?

Merhaba, aracımda Discover Pro Mib1 var menüde App connect seçeneği yok ve Usb beyaz renkli. App connect uyumlu (yeşil renkli) olanı alsam Mirrorlink aktif olabilir mi ya da App connect seçeneği menüye eklenir mi?
Discover pro mib1 lerde app connect özelliği yoktu.

@omurkadir mrb

6.5 ınc taktırdınız sanırı m

Ve kamera

Bende aynısını yaptırdım

Yanlız r den d ye gecınce anında kamera goruntusu kapanıyor sizdedemı öyle acaba? 

Merhabalar,

Geçen hafta Ankara’ya geldi arkadaşlar.

Ben sürüş modelarını açtırdım  tıkır tıkır çalışıyor ve arkadaşlar herhangi bir kapanma durumunda yardımcı olacaklarını dile getirdiler.. 

Geri
Üst Alt