Jump to content

Golf için Ekonomik Carplay ve Sürüş Mod Çözüm

Recommended Posts

• İleti 140
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Doğuş un halen 1350 lirada ısrar ettiğini tahmin ediyorum carplay için! Ki öyle Serbest piyasa 750 ye açıyor ne güzel !  Ama ben gurur yaptım !  Doğuşun  bu özelliği 2031 yılında  tamam

Selamlar  geç cevap verdiğim için kusura bakmayın ancak geldim.  sistem başarılı şekilde tanımlandı. Birkaç deneme süreci oldu. Yapan arkadaşlarda alışma sürecinde olduğu için biraz yavaş ilerl

Neymiş bu carplayin aktive ücretleri gerçekten...  Çinli 6,5" carplay aktif sıfır teybi 500tl ye ta dünyanın bir ucundan kargo vs. dahil gönderiyor, VW sadece bi yazılıma, aktivasyona olmadık rak

Konudaki görseller

Merhaba arkadaşlar bende bugün belirttiğiniz adresde aktivasyonu yaptırdım. Sürüş modunu gereksiz gördüğüm için sadece carplayi aktifleştirdik. İşlem süresi yaklaşık 35dk civarı sürdü. Başlaması bitmesiyle 1 saatte çıktım diyebilirim. Sistemde ve işleyişte sorun gözükmüyor. Bilginlendirme için teşekkürler.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Gönderildi: (düzenlendi)
43 dakika önce, yusuf yazdı:

Kendileri geliştirmek komik olmuş 😂 Kablo satın almışlardır ve crack yapıyordurlar. 

Aynı mesajda da belirttiğim gibi Montaj anlamında iş süresi bakımından

tarihinde Alpyaman tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
46 dakika önce, cuprahard yazdı:

Merhaba arkadaşlar bende bugün belirttiğiniz adresde aktivasyonu yaptırdım. Sürüş modunu gereksiz gördüğüm için sadece carplayi aktifleştirdik. İşlem süresi yaklaşık 35dk civarı sürdü. Başlaması bitmesiyle 1 saatte çıktım diyebilirim. Sistemde ve işleyişte sorun gözükmüyor. Bilginlendirme için teşekkürler.

Sanırım bu bölüm sadece kodlama ile ? 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar konu hakkında size kısa bilgi vereyim, bayağı bir bilgi dolaşıyor. 

İşin özü şu yapılan işlem sizin şasenize ve online gateway inize işlemiyor. Anahtar adaptasyonu yaptığınız bir durumda aktivasyonlarınız kaybolacaktır.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
2 saat önce, ali yazdı:

Arkadaşlar konu hakkında size kısa bilgi vereyim, bayağı bir bilgi dolaşıyor. 

İşin özü şu yapılan işlem sizin şasenize ve online gateway inize işlemiyor. Anahtar adaptasyonu yaptığınız bir durumda aktivasyonlarınız kaybolacaktır.

Bunu biz niye yapamıyoruz vagcom ile onu anlyamadım var bi püf noktası ama :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...
26 dakika önce, strayder yazdı:

ben hem sürüş modu hem de carplay aktivasyonu yaptırmayı düşünüyorum, ikisini birden yaptırıp problem yaşayan var mı acaba?

Şuan için ben bir sorun yaşamadım 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
On 12.01.2020 at 5:44 PM, Serkanasn yazdı:

@Emynation car play için sadece vitesin önündeki kayar kapaklı yer sökülüyor diye biliyorum CarPlay uyumlu usb için, geri kalanı aktivasyon olması lazım.

usb carplay ile uyumlu olup olmadığını nasıl anlarız 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar merhaba, bu modlama ile app connect açtığımızda, android telefonlarla golf  7.5 highline donanımdaki aracımızdan video/iptv izlemek gibi bir imkanlarımız oluyor mu? Yoksa sadece Android Auto yazılımının verdiği imkanlar ve oradaki yazılımlar mı aktif oluyor? Teşekkürler. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, Gelibolu74 yazdı:

Arkadaşlar merhaba, bu modlama ile app connect açtığımızda, android telefonlarla golf  7.5 highline donanımdaki aracımızdan video/iptv izlemek gibi bir imkanlarımız oluyor mu? Yoksa sadece Android Auto yazılımının verdiği imkanlar ve oradaki yazılımlar mı aktif oluyor? Teşekkürler. 

Telefona indirilen bir iki program yardımıyla ekrandan video /iptv izleniyor.İphone sahipleri de jailbreak yaparak yansıtıyor.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
On 06.02.2020 at 3:03 PM, Serkanasn yazdı:

@serkanhector cihazı bağladığınızda CarPlay açılıyorsa usb uygun demektir açılmazsa CarPlaylı usb almanız lazım, araçta discover pro yada CarPlay yoksa usb nin uyumlu olma ihtimali yok diye biliyorum.

Merhaba, aracımda Discover Pro Mib1 var menüde App connect seçeneği yok ve Usb beyaz renkli. App connect uyumlu (yeşil renkli) olanı alsam Mirrorlink aktif olabilir mi ya da App connect seçeneği menüye eklenir mi?

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
12 dakika önce, burak_tuncyurek yazdı:

Merhaba, aracımda Discover Pro Mib1 var menüde App connect seçeneği yok ve Usb beyaz renkli. App connect uyumlu (yeşil renkli) olanı alsam Mirrorlink aktif olabilir mi ya da App connect seçeneği menüye eklenir mi?

Discover pro mib1 lerde app connect özelliği yoktu.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...