Golf için Ekonomik Carplay ve Sürüş Mod Çözüm

Comfortline araç sahipleri için bi çözüm olur ama araçta app connect varken söküp daha alt model cihaz takılmaz.Ayrıca medialar da farklı.

Geçen Yaz 

Elde telefon Google naviye adres yazıyorum! 

Dikkat dağıldı göz yoldan ayrıldı 3 saniyeliğine 

35-40 km hızla hooop sağ lastikler kaldırıma çıktı indi...

Multimedya ekranda  navi olsa  göz bu kadar yoldan ayrılmazdı...

Birdaha kaldırıma çıkmamak için servise  2000 küsür verilir mi ? 

Kaldırıma  çıkıp 4 lastiği birden yarsan balon yaptırsan yine sıfır 4 adet continental 1700 lira ...

En azından sıfır conti lastiklerim olur.

@Savatage bununla geçmiş olsunda dikkat dağılıp daha büyük bi kazaya sebebiyet de verilebilir sonuçta her kaza lastik balonuyla atlatılamaz.Tercih meselesidir.Kimi 2000 verip açtırır serviste uğraşmaz kimi araştırır 1000 liraya mal eder kullanır.Öncelikler ve ihtiyaçlar kişiden kişiye değişir tabiki.

@Savatage bununla geçmiş olsunda dikkat dağılıp daha büyük bi kazaya sebebiyet de verilebilir sonuçta her kaza lastik balonuyla atlatılamaz.Tercih meselesidir.Kimi 2000 verip açtırır serviste uğraşmaz kimi araştırır 1000 liraya mal eder kullanır.Öncelikler ve ihtiyaçlar kişiden kişiye değişir tabiki.
Tabi hocam! 

O kaldırımda okuldan çıkmış 2 çocukta yürüyor olabilirdi ! 

Artık sürüş halinde telefonun naviye adres falan yazmam ! (Yazmıyorum)

Yani şu sonucu çıkarabiliriz.

Böyle bir tecrübeden sonra 

Hemen koşup serviste carplay açtırmaktansa 

Bundan daha öncelikli  yapılacak harcama listem var

Aküm kanser ! 1000 masraf agm

48 bindeki Taş devri (briçstone ) lastiklere veda etmem lazım , lastik parlatıcıyı basınca Cilalı taş devri !

Conti ye geçmek lazım 1600-1700

bende az evvel aradın hem car play hem sürüş modu ikisi birlikte yapıliyormuş fakat 7,5 usb soketi lazım dendi nereden buluruz

Ben telefonu bt ye bagliyorum akilli saatime de gorev atadim aractaykentek tusla google asistan aktif esip bagira bagira adres soyluyorum o beni yonlendiriyir asla gozumu yoldan ayirmam Allah korusun...

Bende car play ile interface aracında gidip geliyorum interface 2000 tl gibi bir rakam ama ne kablo ne jailbreak derdi var direk android tablete dönüyor araç ekranı. Car play içinde gayet güzel fiyat 750 tl bence. 

@Savatage Multimedyada da navigasyon gösterince yine yoldan göz ayrılıyor . Hayalet ekran navigasyon gösterecek arkadaş. Yoksa hayalet ekran ne işe yarar başka? Ne işlevi var ki ?

@Savatage Multimedyada da navigasyon gösterince yine yoldan göz ayrılıyor . Hayalet ekran navigasyon gösterecek arkadaş. Yoksa hayalet ekran ne işe yarar başka? Ne işlevi var ki ?
Hayalet ekranın bi halt olmadığı Göktürk kitabelerinde bile yazıyor...(navisiz)

Daha öncede yazıldı çizildi ! 

10 inç 900   liralık tablet panelini oraya koymuşlar  işte ....çözünürlük hikaye..

Analog kadran ! İyidir!!! 

appconnectin paralı ve bu kadar pahalı olması saçma, ama inanın güzel bir özellik ve işe yarıyor. yani açtırmadığınız her gün kayıp bence.

sadece navi değil müzik açarken değiştirirken v.s. de dikkat dağılmasını azaltıyor. keşke audilerdeki gibi bir joystick olsaydı daha da güzel olurdu bu arada.

@Alpyaman  ellerinde şu anda yokmuş kısa sürede tedarik edeceğini söyledi 7,5 uyumlu usb soketi için söylüyorum 

App Connect candır. Arabaya can katıyor resmen. çinli 6.5" cihaz aldım sorunsuz kullanıyorum. Spotify google ve apple maps vs. Telefona kablosuz bağlansa çok daha güzel olurdu tabiki... Geri görüş kamerası uyumlu olması da artısı oldu hemen bağlattım. 

Geri
Üst Alt