Jump to content

Golf için Ekonomik Carplay ve Sürüş Mod Çözüm

Recommended Posts

• İleti 140
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Doğuş un halen 1350 lirada ısrar ettiğini tahmin ediyorum carplay için! Ki öyle Serbest piyasa 750 ye açıyor ne güzel !  Ama ben gurur yaptım !  Doğuşun  bu özelliği 2031 yılında  tamam

Selamlar  geç cevap verdiğim için kusura bakmayın ancak geldim.  sistem başarılı şekilde tanımlandı. Birkaç deneme süreci oldu. Yapan arkadaşlarda alışma sürecinde olduğu için biraz yavaş ilerl

Neymiş bu carplayin aktive ücretleri gerçekten...  Çinli 6,5" carplay aktif sıfır teybi 500tl ye ta dünyanın bir ucundan kargo vs. dahil gönderiyor, VW sadece bi yazılıma, aktivasyona olmadık rak

Konudaki görseller

• Kurucu Yönetici
59 dakika önce, mbonat yazdı:

Aktifleşmiş gibi duruyor 😊

75895843-D20F-4B50-925D-DE786596AC50.png

Hayırlı olsun hocam. Makul fiyatlı çözüm gibi gözüküyor. Deneyimlerinizi paylaşırsınız yine. :) 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selamlar 

geç cevap verdiğim için kusura bakmayın ancak geldim. 
sistem başarılı şekilde tanımlandı. Birkaç deneme süreci oldu. Yapan arkadaşlarda alışma sürecinde olduğu için biraz yavaş ilerledi ama daha hızlı olacağını düşünüyorum belli bir süreden sonra. Tek sorun yedek anahtarı götürmediğim için onu tanımlayamadık tekrar götürüp tanımlama yapacağız. VW sistemine bir şekilde girip gateway bağladıkları yardımcı ekipmanla sistem üzerinde aktive ediyorlar. Sürüş modunu da açtırdım. ancak ellerinde tuş takımı olmadığı için aktif değil. Eve gelene kadar carplay sorunsuz çalıştı sıkıntı yok umarım ve inanıyorum ki bundan sonrada olmaz. Bir değişim olursa tekrar bildirim yaparım. Aracıma ilk defa tornavida değdiği için stres yaptım ama sonu güzel oldu 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
15 saat önce, Alpyaman yazdı:

Selamlar 

sistem başarılı şekilde tanımlandı. Birkaç deneme süreci oldu. Yapan arkadaşlarda alışma sürecinde olduğu için biraz yavaş ilerledi ama daha hızlı olacağını düşünüyorum belli bir süreden sonra. Tek sorun yedek anahtarı götürmediğim için onu tanımlayamadık tekrar götürüp tanımlama yapacağız. VW sistemine bir şekilde girip gateway bağladıkları yardımcı ekipmanla sistem üzerinde aktive ediyorlar. Sürüş modunu da açtırdım. ancak ellerinde tuş takımı olmadığı için aktif değil. Eve gelene kadar carplay sorunsuz çalıştı sıkıntı yok umarım ve inanıyorum ki bundan sonrada olmaz. Bir değişim olursa tekrar bildirim yaparım. Aracıma ilk defa tornavida değdiği için stres yaptım ama sonu güzel oldu 

Tornavida değdi derken nereyi söküyorlar ?

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Serkanasn yazdı:

@Emynation kablo uçlarını çakıyorlar bcm ye, vites kenarındaki tuş takımını değiştirip yeni tuş takımından bcm ye kablo hattı çekiliyor ve bağlantıları yapılıyor.

sürüş modu istemiyoruz sadece car play yaptırcaz yine mi aynı mevzu ?

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, Serkanasn yazdı:

@Emynation car play için sadece vitesin önündeki kayar kapaklı yer sökülüyor diye biliyorum CarPlay uyumlu usb için, geri kalanı aktivasyon olması lazım.

aracımın usb si uyumlu car play için sadece kodlama lazım o halde.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, forjust1day yazdı:

gatewaye ulaşmak için trim sökmeye gerek yok :) 

Manuel de gteway ulaşmak dert dün tecrübe ettik debriyajın yapısı gereği 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Kurucu Yönetici
On 9.01.2020 at 9:54 PM, Alpyaman yazdı:

Arkadaşlar selamlar,

instagram üzerinden takip ettiğim İstanbul Küçükçekmece De bulunan Meet Garage carplay ve sürüş mod uygulamalarını kendi geliştirdikleri yöntem ile  uygun fiyat ile aktif ediyor. 
CarPlay 750 tl

sürüş mod 650 tl

ben CarPlay için yarına randevu aldım. 

iletişim kurmak isteyen arkadaşlar için 0538 367 65 64 Erkan Bey

Kendileri geliştirmek komik olmuş 😂 Kablo satın almışlardır ve crack yapıyordurlar. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Kurucu Yönetici
16 saat önce, Alpyaman yazdı:

Selamlar 

Yetkili serviste yazılım atılırsa kapanır hocam. Başka türlü sorun olmaz.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
9 dakika önce, Alpyaman yazdı:

Manuel de gteway ulaşmak dert dün tecrübe ettik debriyajın yapısı gereği 

iyi bilirim :)) acc montaj yaparken 45 dakika uğraştım 2 kablo söküp takmak için

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, yusuf yazdı:

Kendileri geliştirmek komik olmuş 😂 Kablo satın almışlardır ve crack yapıyordurlar. 

O kabloyu bi bulursam yöntemi de çözersem piyasa ya balta vurucam kablo parası çıkınca free aktivasyon😂

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...