Golf için Ekonomik Carplay ve Sürüş Mod Çözüm

@Emynation kablo uçlarını çakıyorlar bcm ye, vites kenarındaki tuş takımını değiştirip yeni tuş takımından bcm ye kablo hattı çekiliyor ve bağlantıları yapılıyor.

@Emynation car play için sadece vitesin önündeki kayar kapaklı yer sökülüyor diye biliyorum CarPlay uyumlu usb için, geri kalanı aktivasyon olması lazım.

Arkadaşlar selamlar,

instagram üzerinden takip ettiğim İstanbul Küçükçekmece De bulunan Meet Garage carplay ve sürüş mod uygulamalarını kendi geliştirdikleri yöntem ile  uygun fiyat ile aktif ediyor. 
CarPlay 750 tl

sürüş mod 650 tl

ben CarPlay için yarına randevu aldım. 

iletişim kurmak isteyen arkadaşlar için 0538 367 65 64 Erkan Bey
Kendileri geliştirmek komik olmuş 😂 Kablo satın almışlardır ve crack yapıyordurlar. 

Selamlar 

geç cevap verdiğim için kusura bakmayın ancak geldim. 
sistem başarılı şekilde tanımlandı. Birkaç deneme süreci oldu. Yapan arkadaşlarda alışma sürecinde olduğu için biraz yavaş ilerledi ama daha hızlı olacağını düşünüyorum belli bir süreden sonra. Tek sorun yedek anahtarı götürmediğim için onu tanımlayamadık tekrar götürüp tanımlama yapacağız. VW sistemine bir şekilde girip gateway bağladıkları yardımcı ekipmanla sistem üzerinde aktive ediyorlar. Sürüş modunu da açtırdım. ancak ellerinde tuş takımı olmadığı için aktif değil. Eve gelene kadar carplay sorunsuz çalıştı sıkıntı yok umarım ve inanıyorum ki bundan sonrada olmaz. Bir değişim olursa tekrar bildirim yaparım. Aracıma ilk defa tornavida değdiği için stres yaptım ama sonu güzel oldu 
Yetkili serviste yazılım atılırsa kapanır hocam. Başka türlü sorun olmaz.

Geri
Üst Alt