Motor yağı hk.

Liquı moly 4200 top tec servisin koyduğu castrol ll3 den çok daha bir yağdır önceki aracımda son iki bakımda kullanmıştım kesinlikle daha sessiz çabuk ısınan ve yüksek yağ sıcaklığına daha dayanıklıydı yinede siz bilirsiniz 

@bf417 ben özel servise gidiyorum bu sitede sahte ürün satılacağını hiç düşünmedim duymadım varya bir duyumunuz ona göre dikkat edelim bizde.
Hepsiburada sitesiyle alakalı bir durum değil site içinde satış yapan binlerce sanal mağaza var kimin ne olduğu belli değil 170 fiyat çok uygun geçen sene pek çok yerde daha fazlaya satıldı dediğim gibi doğrudan satış yerlerinden temin etmek her zaman daha güvenlidir. Diğer husus ise yağın kalitesi castrolden kat kat daha iyi yağlar var liqui motul gibi benim tercihim liqui yine de karar sizin

@Aliiii selam ali kardeş ben 2019 aralık ayında Liqui Moly Top Tec 4200 5-30W yetki serviste bu yağı kullandım gayet memnunum tavsiye ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:
@TsiLove Liqui Moly Top Tec 4200 5-30W tavsitye ederim ben 2019 aralık ayından beri kullanıyorum..

ayın başında yaptırdığım bakımda Liqui Moly Top Tec 4200 5-30W kullandım tavsiye ederim.kesinlikle motor sesi azalıyor

Ben bu arada LIQUI MOLLY 4200 5w30 aldım sessizleşti çalışması memnunum şimdilik önümüzdeki bakımda da kullanırım

Türkiye distribütöründen almak varken burdan almanın mantığı var mı.?

Ayrıca aracınız 1.0 TSI motor ise; sizin 5Lt. yağ almanıza gerek yok aracınızın yağ kapasitesi 4 litre..!!

4 Litre:  https://www.liquimolyturkey.com/liqui-moly-5w30-motor-yagi-tam-sentetik-top-tec-4200-4litre-3715

5 Litre: https://www.liquimolyturkey.com/5w30-motor-yagi-tam-sentetik-top-tec-4200-5-litre-8973
Nisan sonunda bakım var. Kasım ayında garantisi bitiyor aracımın. 1.0 TSI manuel 2018 model. Bu bakımı kendim mi yapsam serviste mi yapsam karar veremedim.

Nisan sonunda bakım var. Kasım ayında garantisi bitiyor aracımın. 1.0 TSI manuel 2018 model. Bu bakımı kendim mi yapsam serviste mi yapsam karar veremedim.
Manuel ise sorun yok bakımı dışarda yaptırın ama dsg ise bu riske girmeye değmez..

@bf417 ben özel servise gidiyorum bu sitede sahte ürün satılacağını hiç düşünmedim duymadım varya bir duyumunuz ona göre dikkat edelim bizde.
Yağı ana üreticiden alma imkanınız varken., dışardan veya 3. şahıslardan alarak riske girmeyin.!

170 liraya satılan Castrol Edge LL yağ ya sahte dir veya eski tarihlidir., başka ihtimal yok o fiyata satmasının.. Castrol yerine Liqui Moly öneririm daha iyi bir yağ..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt