Sağ Taraf Yolcu Kapısı Kısmından Gelen Sinir Bozucu Trim Sesi

@mbonat bu konu ile ilgili bir paylaşımınızı okuyup arka koltuk kilit karşılığını yara bandıyla sarıp sinir bozucu tikirtidan kurtulmuştum bende, önce kapı kilitlerinin karşılıklarını sardım bir değişiklik olmayınca koltuk kilit karşılıklarını sardım ve ses kayboldu😊
Tüm 7.5 larda bu sıkıntı var galiba olmasa bile ilerde olucaktır 😊

Leon dan nasil ses gelmez yaa. Abarttin..
Bentley den daha iyi araba yaptık ? 

Abarttık mı? 

Yooo ! 

İstersek Yaparız !

Leon dan ses gelmemesi abartı bı durum değil!

Köy tarhanasıdan yerli  kanser ilacı yaptık desek abartı olur tabi ona  bende inanmam !!!

@Savatage Bariz abarttin savatage bey kardesim..

Leon bu. Sen ses gelicek yerde binmemissindir.

Iyi gunler.

@Musaaksoy hocam ses geldiği anlarda kapının kol dayama kısmına parmaklarınla hafif baskı uygula şayet ses kesiliyorsa,kapı pandizotunu sök cam mekanizmasına ulaşman için büyük siyah plastik bi parça göreceksin o parçayı çıkarıp arkasını yalıtım malzemesi,yapışkanlı sünger,yapışkanlı keçe(Koçtaş ta satılıyor)benzeri birşeyle kaplarsan ses kesilecektir.Aynı durum bende de vardı arabayı sıfır aldığım ilk günden beri hemde.Kendim ses geldiği anda sağa sola dokunarak sesin kaynağını bulup bahsettiğim şekilde çözdüm.Ama öncelikle dediğim gibi yap.parmak uçlarınla kapı pandizotunun kol dayama kısmına biraz baskı uygula ses kesiliyorsa bahsettiğim işlemi yaparsın.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt