2020 model golf fiyatları

@Savatage hocam sanırım dalga geçiyorsunuz benimle :) ben aracımi satışa çıkarmadım ki bir arkadaşım teklif ediyor 104 lira. Aracım midile plus yani 

@Fotoburak27

Desenize hojamm 

Aracım midlayn pılasss diye? 

Ben comf. 1.2 TSI diye üstüne basa basa yukarda 110 bin örneklemesi yaptım ..... Siz yazdığınızda midline plus teşhiri yapmadınız???

2016 model 1.2 TSİ için

Comf 110

Midline plus 100-101-102 piyasa var

104 güzel fiyat güzel teklif.   

Boşta kiremit kırmızı golf var hala

1.5tsi DSG cam tavan highline

Boşta kiremit kırmızı golf var hala

1.5tsi DSG cam tavan highline
O araca Komple boya lazım hocam!

Sizin sıfır  tungstene göre bunun  içe sinmesi için %18 KDV yi almamaları lazım

Yada 7 yıl boyunca 7 periyodik bakım bedava olursa belki!

Bir golf 7  alıp gece karanlığında sanal göz aldanmalarıyla yine iyi renk yaa iyi ki almışım demek var ? (Kandırmaca)...gündüz zaten insan gözü aldanmaz!!

Birde  öğlen 12 de yıkayıp kutup yıldızı gibi parlayan tungsten golfe bakmak var!

Pasifik mavi? O zaten kitaplarda ders olarak anlatılacak mavinin gizemli büyüsü!

O araca Komple boya lazım hocam!

Sizin sıfır  tungstene göre bunun  içe sinmesi için %18 KDV yi almamaları lazım

Yada 7 yıl boyunca 7 periyodik bakım bedava olursa belki!

Bir golf 7  alıp gece karanlığında sanal göz aldanmalarıyla yine iyi renk yaa iyi ki almışım demek var ? (Kandırmaca)...gündüz zaten insan gözü aldanmaz!!

Birde  öğlen 12 de yıkayıp kutup yıldızı gibi parlayan tungsten golfe bakmak var!

Pasifik mavi? O zaten kitaplarda ders olarak anlatılacak mavinin gizemli büyüsü!
Hocam renk kişiye özeldir,

Bende gri füme tonlarını tercih ederim şahsım adına. 

14.aracımı kullanıyorum bugüne kadar tüm araçlarımı kırmızıya niyetlenerek aldım ama her renkten (siyah,beyaz,mavi,bal köpüğü, petrol yeşili,gri vs) aracım oldu lakin hiç kırmızı denk gelmedi.

14.aracımı kullanıyorum bugüne kadar tüm araçlarımı kırmızıya niyetlenerek aldım ama her renkten (siyah,beyaz,mavi,bal köpüğü, petrol yeşili,gri vs) aracım oldu lakin hiç kırmızı denk gelmedi.
Kırmızı Hastası çok Golfçülerde 

Ama ben GSden sebep sevmiyorum nedense : )

692 MTV ödedim bugün , (1.6 TDI 2017)

660 zorunlu trafik teklifi var (9 ocakta mecbur yeniliycez)

Kasko geçen sene 1230 du .....bu sene 1400 bekliyorum? Hasar olmamasına rağmen %10-15 zam zaten fix.

• Beğen
Tepkiler: SCC
Fiyatlar belli olmuş

Screenshot_20200103-215426_Chrome.jpg

Screenshot_20200103-215413_Chrome.jpg

Screenshot_20200103-215418_Chrome.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Unclaimed 1.0 ile 1.5 arasındaki fark sanırım ötv nin %50 den %60 a çıkması sonucunda oluşuyor, aradaki köpük vergisiz fiyatının 120 ye çekilmesi sonucu gider ve 200 bin rakamına 1.5 tsi highline alınır gibi.

Dizel gelmesi ?

Manuel gelmesi ? 

Avrupa ülkelerinin tabaklarında yemeden bıraktıkları  golfler bunlar ! 

Fabrikanın mk8 dışında üretim yapmadığı Zaten biliyorduk ! 

Örneğin Belçika için veya Fransa için üretilen golfler belki daha kalitelidir ..

Şimdi TR ye gönderiyorlar ! 

İyi fırsat  

• Beğen
Tepkiler: SCC

Liste fiyatları malumunuz üzere pek bir anlam ifade etmiyor, yakın zamanda fiyat alan varsa onlar daha belirleyici olur. 18.06.2019 tarihinde fiyat listesinin ekran görüntüsünü almıştım, daha yüksek yazılmıştı o zamanlar.

2019 Golf.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt