Silvershadow kimdir?

golf molf hikaye, murat hocam şahane, delikanlı adam.

Hayatı zorluklar içerisinde yaşamış olsanız dahi doldu dolu yaşadığınız aşikar bir şekilde kaleminizden anlaşılıyor murat hocam. 

Rabbim sevdiklerinizin acısını göstermeden hayat ile olan mücadelenizde hedeflediğiniz noktaya gelirsiniz inşallah. 

Bir başarı hikayesi olarak ele alınmış  yazınız umarım genç beyinlerin okuduktan sonra  hayatlarında neler yapabileceklerini Görmüş olurlar :).  

@silvershadow Kıymetli büyüğüm, bu satırlarınızda ki her harfi okuduktan sonra her insanın hayatının bir roman olduğunu bir kez daha görmüş oldum. Sizin gibi azimli ve çalışkan bir kişinin forumunda olmaktan gurur duymaktayım emin olabilirsiniz. Kısmet olursa bir İstanbul buluşmasında siz ve diğer değerli forum üyelerimizle tanışmayı isterim. Size, değerli aileniz ve sevdiklerinizle beraber nice mutlu günler nasip etmesini Allah'tan niyaz ederim.

@silvershadow Harika bir hayat zorlu geçen süreçler ve gerçekten süper bir mutlu son..

Abi biz İzmirdeyiz ama nasıl bir araya gelemedik hiç ? En kısa sürede İzmirde bir buluşma yapmasak mı ?  

hocam süpersiniz hiç sıkılmadan yazılarınızı okuyorum hep uzun yazılar yazsanız keşke Auto Hold ile ilgili yazınızı okuyunca çok şaşırmıştım bir insan nasıl böyle akıcı ve anlamlı yazabiliyor diye hayran kaldım  MAŞALLAH Allah sevdiklerinizi yanınızdan ayırmasın KOCAMAN MAŞALLAH SİZE 

Moderatör tarafında düzenlendi:
abi ben de ege mezunuyum. 2001-2006 yılları arasında okudum. felsefe dersine sizin bölümden bir hocam geliyordu saçlı sakallı. o zaman ünvanı doktordu ama sanırım araştırma görevlisi olarak çalışıyordu. aydın müftüoğlu yanlış hatırlamıyorsam. sınıfın yarısı kalmıştı :D

abi ben de ege mezunuyum. 2001-2006 yılları arasında okudum. felsefe dersine sizin bölümden bir hocam geliyordu saçlı sakallı. o zaman ünvanı doktordu ama sanırım araştırma görevlisi olarak çalışıyordu. aydın müftüoğlu yanlış hatırlamıyorsam. sınıfın yarısı kalmıştı :D
Değerli Hocam;

Halen görüşürüm Aydın Hocamla...

Zamanın olgunlaştırdığı ve derinlik kattığı kişiliklerdendir. 

Değerli Hocam;

Halen görüşürüm Aydın Hocamla...

Zamanın olgunlaştırdığı ve derinlik kattığı kişiliklerdendir. 
evet çok değerli bir insan. yoklama almadığı halde bütün sınıf derse katılırdı. bir özel okulda seminer vermiş. fotoğraflarını gördüm. tarzını ve sitlini değiştirmemiş. beline taktığı çanta ve dersi masada oturarak anlatması aynı. bu arada sınfın yarısı kalmıştı demişim ama sanırım yanlış bilgi. geçmiş zaman 10 yıl oldu mezun olalı ve dersini alalı 14 yıl oldu dolaysıyla bazı şeyleri net hatırlamayabiliyorum. doğrusu şu; sınıfın önemli bir kısmı vizeden zayıf not almıştı. ama kalan kişi sayısı o kadar çok değildi. kalan arkadaşlar daha 1. sınfın sonu acemilik de var. gitmişler hocanın yanına yaz okulu için. Aydın hoca: siz neden geldiniz? zaten önümüzdeki yıl geçecektiniz demiş. arkadaşlar: hocam madem geçecez şimdi not verin geçelim. Aydın hocam: "etik olmaz" demiş ve arkadaşlar yaz boyunca felsefe dersi dinlemişler. dün sizin biyografinizi okuyup ege felsefe mezunu olduğunuzu öğrenince aklıma Aydın hoca geldi ve whatsup grubunda mezun arkadaşlarla eski günleri yad ettik. bizim bölüm dışından gelip de unutulmayan hocaların başında gelmektedir Aydın hoca.

aaa bizene canım kimse... Kurucu Yönetici işte  &:

Sevgiler - Saygılar - Tebrikler...

Murat Ağabey, bu başlığınızı daha yeni gördüm. Burada da Golf'ünüzle ilk fotoğrarınıza denk geldim, 18.01.2014 tarihli.

Bende hiç fotoğraf çektirmemişim ama 14.01.2014 te de ben bu mutluluğa ermiştim :) . O gün babam çıkarmıştı aracı, ben işten çıktıktan sonra evin önünde karşılaşmıştım.

@silvershadow Samimiyet ve Cesaret taklit edilemeyen iki farklı hissiyat bence birincisi sizde fazlasıyla var sayın murat hocam.Bizzat görmek daha mutlu edecek ama siz ve sizin gibi değerli insanlarla tanışmak birlikte olmak onur verici.umarım baki dostluklarımız olur. ve her şey gönlünüzce yaşanır.biraz kendimi gördüm diyebilirim satırlarınız da 

Geri
Üst Alt