Önerilerinizi bekliyorum

mrvolkan dedi:
arkadaslar tercihimizi qashqai den yana kullandık

1.5 dci manuel 110 hp tekna donanım inci beyazı

daha teslim alamadım :)

sanırım ocagın 2.haftası teslim alıcam
Hayırlı olsun hocam. Kendini ispat etmiş bir araç ;)

mrvolkan dedi:
arkadaslar tercihimizi qashqai den yana kullandık

1.5 dci manuel 110 hp tekna donanım inci beyazı

daha teslim alamadım :)

sanırım ocagın 2.haftası teslim alıcam
Değerli Volkan Hocam;

Hayırlı uğurlu olsun.

Güzel günlerde sevdiklerinizle kullanmanızı dilerim.

mrvolkan dedi:
bakalım bizdede ispat etsin:)

saolun değerli arkadaşlarım

@yusuf

@silvershadow
Hocam bende  QQ ile Golf arasinda kalmistim. Golfte aldigim opsiyonlar QQ da alinamadigi icin ve cok buyuk bagaja ihtiyacim olmadigi icin tercihim golften yana oldu. Itiraf edeyim Premium markalar dahil Golften sonra aklimi celen ilk aractir QQ. Golf gibi kendi segmentini olusturan ve segmentinde referans olan bir arac.

Hayirli olsun tekrardan.

bakalım eski golf sahibi olarak bende merak ediyorum

henuz teslim alamadık

tekna benim icin yeterliydi ama bütcemi zorladım visia alıyordum nerdeyse..

cok saolun sizin araçda hayırlı olsun

@ansolak

@mrvolkan  Hayırlı olsun hocam, qq görünüşü, yerden yüksek yapısı ve belirtildiği gibi kendi sınıfını oluşturması ile hep bir adım önde, dizel oluşu da büyük artı sizin için, bagaj da geniş olunca uzun yolculuklar hem ekonomik hem rahat olacak.

Bir mahsuru yoksa aracı ne kadara aldınız, kdv nin yarısı şeklinde bir kampanya vardı ama liste fiyatından toplam indirim ne oldu?

@enpisagor

Cok saolun . Aracı liste fiyatı üzerinden yaklaşık 10 bin tl indirim ile aldım.dolayısıyla 82 diyebilirim..üstelik indirim dennsonra sıfır faizli kredi kullandım

2 - 3 - 1 - 5  olur bana göre tercih sıralaması. Alman ekolü dışına çıkmamanızı öneririm. Diğer ülke ekollerine bindiğimde araç tasarımını begensemde sürüş dinamikleri haz vermiyor. Japoncular almana , almancılar japona alışamaz kolay kolay. Otomotivci görüşüm :)

Geri
Üst Alt