Geri Viteste sağ aynanın aşağı inmemesi

hey

Yeni Üye
İsim
erdem
Merhabalar Arkadaşlar,

Aranızda yeni sayılırım; aracım 2016 golf highline dsg dizel,

Aracın gizli özelliklerini açtırmadan önce geri vitese taktığımda sağ ayna aşağı bakacak şekilde iniyordu ancak şuan inmiyor, ayarlardan kontrol ettim, aç kapa yaptım bir işe yaramadı.

Bu durum gizli özellik açtırmaktan kaynaklanıyor olabilir mi ve ya neden kaynaklanır?

Teşekkürler.

Arkadaslar Mrb bu sorunun ayar ıle ılgısı yoktur.
Ayar düğmesini R y alıp , ayna ayar düğmesi ile aynayı ayarlayın. Sonra D ye alıp tekrar ayarlamak gibi biz çözümü var. Daha doğrusu sindi size ekliyorum çözümü eklediğim yazıyı uygulayınca sorun çözulecektır

Ekli dosyalar

• 33869.jpeg
    33869.jpeg
    126.1 KB · Görüntüleme: 27
Upvote 0

'23 model caddy de obdeleven ile ayna indirme kodladım, menüye geldi fakat çalışmıyor anlayan arkadaşlar yardımcı olabilir mi.

kendim yapmak istiyorum vagcom cu önermenize gerek yok

Upvote 0
'23 model caddy de obdeleven ile ayna indirme kodladım, menüye geldi fakat çalışmıyor anlayan arkadaşlar yardımcı olabilir mi.

kendim yapmak istiyorum vagcom cu önermenize gerek yok
Koltuk hafızası olmadığı için çalışmaz eksik bir şey yaptığın için değil

Upvote 0
Arkadaslar Mrb bu sorunun ayar ıle ılgısı yoktur.
Ayar düğmesini R y alıp , ayna ayar düğmesi ile aynayı ayarlayın. Sonra D ye alıp tekrar ayarlamak gibi biz çözümü var. Daha doğrusu sindi size ekliyorum çözümü eklediğim yazıyı uygulayınca sorun çözulecektır
Hepsini denedim onların işe yaramıyor hocam

Upvote 0
İlginç o zaman. Aynadan once asagı inip
Ayna takıldıktan sonra inmemesi takılan aynada geri inme varsa ? Benım yazıdğım yöntemle olurdu. Takdırdığınız ayna orjınalmı ve geri inme özelliği varmı?

Upvote 0
Bazen olabiliyor vites R konumunda iken ayna da R de iken takrar asagi dogru indirin düzelecektir

Upvote 0
İlginç o zaman. Aynadan once asagı inip
Ayna takıldıktan sonra inmemesi takılan aynada geri inme varsa ? Benım yazıdğım yöntemle olurdu. Takdırdığınız ayna orjınalmı ve geri inme özelliği varmı?
Aynayı orjinal servis malı diye aldım hocam önceki aynam sorunsuz çalışıyordu bu da aşağıya iniyor kalkıyor ama dediğim gibi ayarsız oluyor ayarları bir türlü hafızaya almıyor çok inip çok kalkıyor bi kaç kişiyle konuştum bu işi yapan sonradan takılınca böyle olabiliyor diyorlar herhalde eski katlanmayan aynaya dönüş yapacağım

Upvote 0
Bazen olabiliyor vites R konumunda iken ayna da R de iken takrar asagi dogru indirin düzelecektir
Düzelmiyor hocam hepsini denedim onların r ye aldım ayarladım boşa alıp sıfıra aldım r ye alıp tekrar ayarladım hafızaya alması için her şeyi yaptım yani sıfırladım ayarları kutup başını söküp tüm ayarları sıfırladım yine de sorun devam ediyor sabah biraz daha uğraşacağım olmazsa orjinal katlanmayan aynaya dönüş yapacağım

Upvote 0
İlginç sabah tekrar deneyin ımarım düzelir
Bende sonradan servıse taktırdım aynayı. Bende de sorun vardı. Ama hafızaya alarak düzeltmıstım

Upvote 0
Düzelmiyor hocam hepsini denedim onların r ye aldım ayarladım boşa alıp sıfıra aldım r ye alıp tekrar ayarladım hafızaya alması için her şeyi yaptım yani sıfırladım ayarları kutup başını söküp tüm ayarları sıfırladım yine de sorun devam ediyor sabah biraz daha uğraşacağım olmazsa orjinal katlanmayan aynaya dönüş yapacağım
Bende aracı ilk aldığımda sağ ayna r ye alınca fazlasıyla aşağı iniyor ve ayarı bozuluyordu ilk ayarladığım haline gelmiyordu. Elektrikli katlanır aynaya geçtim aynı sorun devam ediyor hatta taktırdığım yer de bu duruma şaşırdı ve ayarlayamadılar. Sorunun bece tamamen yazılımsal olduğunu düşünüyorum ama baktıracak biyer bulamadım.

Upvote 0
Upvote 0

Geri
Üst Alt