Araç oluşturucu

bende 1.2 110 DSG comfort ( midline plus da olabilir )golf
+hız sabitleyici olsun
+navigasyon olsun kesinlikle
+kararan arka camlar

bu haliyle mümkün mü  arkadaşlar ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

bende 1.2 110 DSG comfort ( midline plus da olabilir )golf
+hız sabitleyici olsun
+navigasyon olsun kesinlikle
+kararan arka camlar

bu haliyle mümkün mü  arkadaşlar ?
Tabi ki mümkün hocam. Comfort üzerine discivery media ve karartılmış cam eklemeniz yeterli ;)

comfort modelde composite colour var,

discovery media için kaç lira fark ödemem gerekir acaba ?

(birde gelecek olan 5.8' mi olacak highline standartı 6.5' oldu) ) teşekkürler ederim

comfort modelde composite colour var,

discovery media için kaç lira fark ödemem gerekir acaba ?

(birde gelecek olan 5.8' mi olacak highline standartı 6.5' oldu) ) teşekkürler ederim
6.5 olacak. Bizim araç oluşturucu ile oluşturun hocam. Orada çıkan fiyat doğru fiyat ;)

Bu arada benim tavsiyem discovery media yerine 6.5 ekran ve mirrirlink almanız olur.

Teşekkür ederim yusuf hocam,

3350 liraymış,

-----

Bu parayı verince 6'5 inç gelecek buna sevindim, navigasyonda olacak.Yalnız bu mirror link tam olarak ne işe yarıyor ?

Teşekkür ederim yusuf hocam,

3350 liraymış,

-----

Bu parayı verince 6'5 inç gelecek buna sevindim, navigasyonda olacak.Yalnız bu mirror link tam olarak ne işe yarıyor ?
Telefonu usb ile bagliyorsunuz ve telfon ekranı cihaza geçiyor. Cihaz dokunmatigi telefona etki ediyor. Böyle güzel bir sistem. Forum içinde konuları var detaylı. Üstteki arama ile ulaşabilirsiniz ;)

6.5 ekran ve mirrirlink almanız olur.
Aslında arattım ama bu işe yabancı olduğumdan kavram karmaşası yaşıyorum, ilgin için ayrıca teşekkür ederim  :)

----

Şimdi tam karar vermişken, sizin gibi deneyimli bir kullanıcının tavsiyesini gözardı etmek olmaz. "6.5 ekran ve mirrirlink almanız " derken zaten discoverypro ile beraber 6.5 gelecek extradan mirorr link almak mı gerekiyor yoksa discoverypro almadan sadece 6.5 lik  composite mediayı alıp buna mirror link ekletmek mi  kastınız bu ayrımı yapamadım.Bu şekilde olursa hem navigasyonlu hemde daha ucuz  olacaktır.(araç oluşturucuda composite mediayı 5.8 yazıyor  onu artık 6.5 olarak mı kabul etmeliyiz acaba ?)

Aslında arattım ama bu işe yabancı olduğumdan kavram karmaşası yaşıyorum, ilgin için ayrıca teşekkür ederim  :)

----

Şimdi tam karar vermişken, sizin gibi deneyimli bir kullanıcının tavsiyesini gözardı etmek olmaz. "6.5 ekran ve mirrirlink almanız " derken zaten discoverypro ile beraber 6.5 gelecek extradan mirorr link almak mı gerekiyor yoksa discoverypro almadan sadece 6.5 lik  composite mediayı alıp buna mirror link ekletmek mi  kastınız bu ayrımı yapamadım.Bu şekilde olursa hem navigasyonlu hemde daha ucuz  olacaktır.(araç oluşturucuda composite mediayı 5.8 yazıyor  onu artık 6.5 olarak mı kabul etmeliyiz acaba ?)
Evet o 6.5 artık. Sadece onu alıp mirrorlink eklediniz mı artık telefonun navigasyonu kullanabilirsiniz. Tabi sadece navigasyon değil. Daha birçok uygulama. 

tum opsiyonlar guncel fiyat listesi var elimde (hazirda)

guncellemek isterseniz..

tum opsiyonlar guncel fiyat listesi var elimde (hazirda)

guncellemek isterseniz..
Opsiyon fiyatları güncel diye biliyorum. Zaten değişmedi fiyatlar uzun süredir. Gördüğünüz bir fark var mı.

Teşekkürler.

Sürüş konfor paketi ni göremiyorum Comfortline donanım da, ben mi bir yanlış yapıyorum?

Sürüş konfor paketi ni göremiyorum Comfortline donanım da, ben mi bir yanlış yapıyorum?
Değerli Hocam 

Araç Midline Plus veya Highline donanımda ise alınamaz.

Yalnızca Comfortline donanımda alınabileceği için diğerlerinde göremezsiniz. 

Comfortline için zcb radio composition media yazan, 6,5" renkli dokunmatik ekran olan opsiyon mu? Vw konfigüratöründe 965 lira olan opsiyon mu?

Bu ekran olayını tam anlamadım ben, standart donanımda bluetooth var sanırım ama ekran hangisi?

Konfigüratörde comfortline için hız sabitleyiciyi bulamadım bir de.

Geri
Üst Alt