Araç kokusu

little-trees-black-ice.jpg

Önceliğim bu koku, tavsiye ederim..  :'(
Koçtaşta 1 tane kalmıştı onuda ben aldım çok hoşuma gitti amerikan bayraklıdan sonra kokusu daha hafif insanı yormuyor. Bende tavsiye ederim :)

Arkadaşlar hem dayanıklı hem doğal hem de istediğiniz bir koku olmasını bekliyorsanız aktarlarda neredeyse sevdiğimiz her kokunun doğal yağları bulunur. Örneğin vanilya yağını alıp etrafa dökülmeyecek uygun bir kaba koyup içine bir miktar saf alkol eklerseniz çok uzun süre size eşlik edecektir. Bu şekilde baya ekonomik düzeyde olacağıda kesin ;)

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Onur Onur Hocam 10 lu paket almıştım, her biri ayrı ayrı zannediyordum biri de buydu. Meğersem hep aynıymış..  s=s20

Ocean elimde yarın açar fikrimi söylerim  :mad:

gdervisoglu dedi:
@Onur Onur Hocam 10 lu paket almıştım, her biri ayrı ayrı zannediyordum biri de buydu. Meğersem hep aynıymış..  s=s20

Ocean elimde yarın açar fikrimi söylerim  :mad:
Nerden aliyosunuz hocam 10 lu paketleri black ice alayim bende :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Little Trees - Vanilla Pride, benim favorim kokum. Ocean Mist olanınıda denedim ama koku seviyesi Vanilla Pride'a göre çok çok düşük.

565_buyuk.jpg

@Onur

hocam ocean bende 2 haftadır asili. Varlığı yokluğu bir :D

Hocalarım şu little trees toptan satıcısı var mı ucuza satan? Topluca alıp aramızda paylaşsak. Ya da toptancıyı bilen varsa bana söyleseniz. @maniax @yusuf @Orhan Hoca @silvershadow @fcsrn
hocam aslında çok süper değil bu koku. yani çok kalıcı degil diyeyim. 

bence araç kokusunda şu havalandırmaya takılan glade ler yine en çok hoşuma giden

Ben Yaz aylarında Araç kokusu olarak ' Kavun' koyuyorum aracıma yada bagajına :)  Hem çok sağlıklı hemde çok hoş rahatsız etmeyecek şekilde yumuşak bir havası ver ve araca binenler her zaman hoşnut.... not Kavunun kokusunu kendinden daha çok severim. Küçük bir kavun seçimi yapılarak deneme yapabilirsiniz.

Car Scents isteyen var ise ABD den getirebilirim...

By mertesref via Samsung S5

Little Trees - Vanilla Pride, benim favorim kokum. Ocean Mist olanınıda denedim ama koku seviyesi Vanilla Pride'a göre çok çok düşük.

565_buyuk.jpg
Dün bir arkadaşım hediye etti aynısından bakalım genelde koku takmam aynaya ama bunu deneyeceğim :)

http://www.little-trees.eu/lt/en/distribution/distributor-map Evet hocalarım sanırım distribütör firmayı buradan buldum. Müsait bir ara temasa geçeceğim. bakalım en az ne kadar almak gerekiyor öğrenmek istiyorum. birde şahsa veriyorlar mı o da önemli. benden önce arayıp soran olursa bana da haber verin :)  @fcsrn @silvershadow @maniax @yusuf 
http://www.doganerotomotiv.com/index.php?islem=urun&menuID=51

Buda web sitesi hocam son kullanıcıya satıyolarsa güzel fiyat alınabilir 

Geri
Üst Alt