Araç kokusu

Umut

Katılımcı Üye

İsim
Umut
Sağlıklı-sağlıksız olması ayrı bir tartışma konusu olsun...

Konserve kutusu gibi olan,jelimsi kokulardan denedim ve en uzun giden onlar gibi geldi.Ama budur dediğim bir ürün olmadı açıkçası..

Bu konuda farklı görüşleri,tavsiyeleri merak ederim...

Umut dedi:
Sağlıklı-sağlıksız olması ayrı bir tartışma konusu olsun...

Konserve kutusu gibi olan,jelimsi kokulardan denedim ve en uzun giden onlar gibi geldi.Ama budur dediğim bir ürün olmadı açıkçası..

Bu konuda farklı görüşleri,tavsiyeleri merak ederim...
hocam çam ağacı kokusu seviyorsanız en güzeli o. Doğal çıra alın aracın koltuğunun altına saklayın. Bir kaç ay okadar hoş kokuyor araba ;) Hem de en zararsızından...

Bunu kullanıyorum gayette memnunum :)

odunsu-750x600.jpg

Yanıt verenlere teşekkürler,deneyerek bulacağız.Çıra olayı ilginç geldi Yusuf,kesin deneyeceğim.

Orhan Hoca dedi:
kolonyacılarda bulunur. bahar çiçeği kokusuydu sanırım. 2.5 lt sini 20 tl ye aldım. fısfısa aktarıp kullanıyorum. olumlu tepkiler var. bunun yanında araç halen sıfır kokuyor.
Loveletin otoparkta bizim araca sıktığın kokuysa, bende tavsiye ediyorum  :( '

Rebul mandalinalı kolonyası var.ben aracın silinebilen yerlerini bezi kolonyalayıp siliyorum 1 hafta 10 gün gidiyor.

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gdervisoglu dedi:
Little Tress hocam zaten bu Almanya versiyonu :) Vanilya kokusu muhteşem amerikan bayrağı takmak istemeyen bunları alabilir tavsiye ederim.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

california scents kullanan var mı ?

Rust dedi:
california scents kullanan var mı ?
Hocam ben kullanıyorum ama çok memnun değilim açıkçası. Hepsiburada . com tavsiyelerine uyup bigbabo kokusunu aldım ama kutunun ağzını çok az açmaya rağmen çok ağır bir kokusu var.

GT-N5110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt