Araç kokusu

Sıfır araç kokusunu tek geçerim..
Murat hocam cogu yonumuz birbirine cok benzer.yazilarinizi zevkle okuyorum.

Bundan onceki aracim olan clioya 2,5 sene bindim.son haftasi yabanci biri bindi arka koltuga. "Bu arada arabaniz hayirli olsun" dedi. Esim ve bende hafif bir tebessüm olustu ister istemez. :)

Oda parfumleri ve arac kokularindaki kimyasal koku genzimi doldurdugundan yaklaşık 10 yildir bu tur urunleri kullanmıyorum.Sigara icmedigim icin aracin ici surekli temiz kokuyor zaten ve bu bana yetiyor.

Fakat alternatif olarak @yusuf hocam ve @magic hocamin onerileri dogal oldugu için aklimin bir kosesinde kalacak.

Little Trees Black Ice almıştım, kokusu sıvı sabun gibi ayrıca başımı ağrıttı. Murat abininde dediği gibi en güzel koku sıfır araç kokusu, mümkün olduğunca kaçırtmamak lazım :)

Arabaya bakan arkadaşlar yeni araç kokusu çok kötü falan diyor, ama ben o kokunun gitmesini hiç istemiyorum, naapıcaz?
emoji1.png

Sent from my iPhone using Tapatalk
Öyle ki arkadaşlarla araca bindiğimiz zaman derin bi nefes alıp "Beyler buram buram Wolfsburg kokuyor." diye geyiğini yapıyoruz. 

Severek kokluyoruz :D

En son Opetten benzin alırken Würth Ocean almıştım onu kullanıyorum sprey şeklinde kokusu çok hoş ağır değil baymıyor insanı tavsiye ederim

Little trees sarı olan kokuyu önermiyorum kirli çorap gibi kokuyor :)  

2. gün dayanamayıp çıkardım kokuyu, 

Daha önce yeşil olanını çam kokusunu almıştım tavsiye ederim, Şuan Amerikan bayraklı olanı kullanıyorum bunu da tavsiye ederim. Bayraktan dolayı önceki kokuyu dışına doğru kapladım. Bayrak görünmüyor :)

Glade in kıyafetler arasına asılan kokularını tavsiye etmiyorum sonradan aracın içi çok kötü kokmaya başladı 

Geri
Üst Alt