U LEDLERİ AUTO KONUMDA FARLAR AÇIKKEN %100 YAPMAK

peki hocam çift u ledlerde hangi tipi kullanmamız gerekiyor, bu kod hakkında bir bilginiz varmı ?
teşekkürler.
Normal U ledlerde listenin 4. sırasındaki ampul tipi kullanılıyor ama diğer Led tiplerini de denemek lazım hocam.

Selamlar Hocam ;Verdiğiniz kodda bir şey sormak istiyorum ona göre değer gireceğim. 

-Leuchte4TFL LB4-Dimmwert EF 4 ve Leuchte5 TFL RB32-Dimmwert EF 5 

için 0-100 arası değer girebilirsiniz demişsiniz. bu değer ne anlama geliyor. 

yani 10 girersem ne olur, 100 girersem ne olur ?

Teşekkür ederim, 

saygılar, selamlar.
Muhtemelen 10 yazınca yanmaz ışık ama mantık şu; 100e doğru gidildikçe parlaklık artar.

%84'e çektim. Fena durmadı.

Dur bi saniye fena durdu :)

a851aeffe05e3dd92e223b05f63014d8.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hocalar bugun 100 yaptım ve suan kopru trafiğindeyim. Öyle bir aydınlatıyor ki yemedigim küfür kalmadı. Kafasını arkaya cevirenmi istersin arkaya bakıp el kol yapanmı dersin. Su yol bir bitsede eve gidip düşürsem  

Bugün %50 yaptım ne parlak ne az. güzel bir görüntü oldu. parlama felan olmuyor bu ayarda.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam herkese merhaba aracım bixenon basic içerdeki gündüz farlarını sizin gibi park modunda daha parlak açma istiyorum ama Burdaki lauchtesl2 yok benim kinde 3 den başlıyor Nasıl yapabilirim

Hocam herkese merhaba aracım bixenon basic içerdeki gündüz farlarını sizin gibi park modunda daha parlak açma istiyorum ama Burdaki lauchtesl2 yok benim kinde 3 den başlıyor Nasıl yapabilirim
Vardır hocam. Arada boşluk olabilir iyi arayın.

Leuchtesl2 yi buldum ama değer yazmıyor hata çıkıyor yardımcı olursanız sevinirim

Geri
Üst Alt