U LEDLERİ AUTO KONUMDA FARLAR AÇIKKEN %100 YAPMAK

@MSEHOCAM AYNEN DEDİĞİNİZ GİBİ. DENEYECEĞİM İNŞALLAH OLUR. ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM DENİYECEĞİM.

BİRDE FAR SENSÖRÜ VE AUTO KONUMU OLMAYAN FAR ANAHTARLARI CONFORTLİNE ARAÇLARDA SELLEKTÖR YAPMADAN COMMİNG ÖZELLİKLERİNİ AÇABİLİRYORMUYUZ. 

İLGİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. 

@nadrosima Malesef selektör şart hocam. Işık sensörü olmadığı için otomatik olarak çalışmıyor. 

Doğrudur. Orhan Hocam. Farketmiş olmanız iyi olmuş. %100 yapıp tam karşıdan baktığınız zaman bir gariplik olduğu anlaşılıyor.

Zaten dikkat ettiyseniz fabrika çıkış değeri %76'dır. 80den de zarar gelmez :) Küsüratlı sayıları sevmez bizim millet :)
far düğmesi sıfır konumunda u led %100 ,  Auto konumunda ben %100 yapmadan öncesinde %26 idi.

yanlış mı hatırlıyorum yoksa?

kodlamayı yeni yapacak olan arkadaşlar bu değeri buraya yazarlarsa iyi olur.

acaba Auto konumunda her birimizde standart değil mi bu değer. bunu tespit etmek istiyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
far düğmesi sıfır konumunda u led %100 ,  Auto konumunda ben %100 yapmadan öncesinde %26 idi.yanlış mı hatırlıyorum yoksa?

kodlamayı yeni yapacak olan arkadaşlar bu değeri buraya yazarlarsa iyi olur.

acaba Auto konumunda her birimizde standart değil mi bu değer. bunu tespit etmek istiyorum.
Hocam %26 parklar ve kısalar yanarkendir. %76 gündüz, sadece LED'ler yanarkendir.

Ekleme: Bende alayı %80.

ender hocam . senin paylaştığın iki araçlı fotoda, senin araç %75 diğer araç ise %100 mü. 

arkadaki araç u ledi tam u led şekli ile durmuyor. fazla ışıktan hafif içe kıvrımlı ve u şekli bozulmuş gibi.

senin aracın u ledi daha bir net. 

bunu farkedebildiniz mi?

@Ender

http://www.golftutkusu.com/uploads/monthly_2016_03/20151023_105322.jpg.243a6054de168c912280852277a9221f.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocamızın bahsettiği araç far sensörü olmayan halojen farlara sahip bir golf idi. Sonradan Çin'den alınma çift u Led takılmış bir araçtı.

Sizde de durum böyleyse

(12)-Leuchte4TFL LB4-Lichtfunktion E 4 > yeni değer: standlicht allgemein

(14)-Leuchte4TFL LB4-Dimmwert EF 4 > yeni değer: 0-100 arasında istediğiniz değeri ayarlayabilirsiniz.

(12)-Leuchte5 TFL RB32-Lichtfunktion E 5 > yeni değer: standlicht allgemein

(14)-Leuchte5 TFL RB32-Dimmwert EF 5 > yeni değer: 0-100 arasında istediğiniz değeri ayarlayabilirsiniz.
HOCAM GUNDUZ FARLARINI XENON İLE YAKTIM. 

ŞU ANDA SON DURUM ŞU ŞEKİLDE. GUNDUZ FARI ( U LEDLER) XENONLARLA BİRLİKTE YANIYOR FAR SENSÖRÜ MEVCUT. 

ANCAK GÜNDÜZ FAR SENSÖRÜ XENONU AÇMADIĞI İÇİN U LEDLERDE YANMIYOR. 

GÖSTERGE PANELİNDE GÜNDÜZ FARINI AÇMA KAPAMAYI AKTİF ETTİM VE İŞARETLEDİM. ANCAK YİNE YANMIYOR. 

FAR AUTO'DAN ÇIKARIM DİREK FARLARI AÇTIGIMDA XENONLAR VE U LEDLER YANIYOR. FAKAT BİR SÜRE SONRA U LEDLER SÖNÜYOR?

BUNUN NEDENİ KODLAMI ALAKALI, YOKSA VOLTAJ FELANMI DÜŞÜYOR ?

İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER HOCAM, KOLAY GELSİN

HOCAM GUNDUZ FARLARINI XENON İLE YAKTIM. ŞU ANDA SON DURUM ŞU ŞEKİLDE. GUNDUZ FARI ( U LEDLER) XENONLARLA BİRLİKTE YANIYOR FAR SENSÖRÜ MEVCUT. 

ANCAK GÜNDÜZ FAR SENSÖRÜ XENONU AÇMADIĞI İÇİN U LEDLERDE YANMIYOR. 

GÖSTERGE PANELİNDE GÜNDÜZ FARINI AÇMA KAPAMAYI AKTİF ETTİM VE İŞARETLEDİM. ANCAK YİNE YANMIYOR. 

FAR AUTO'DAN ÇIKARIM DİREK FARLARI AÇTIGIMDA XENONLAR VE U LEDLER YANIYOR. FAKAT BİR SÜRE SONRA U LEDLER SÖNÜYOR?

BUNUN NEDENİ KODLAMI ALAKALI, YOKSA VOLTAJ FELANMI DÜŞÜYOR ?

İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER HOCAM, KOLAY GELSİN
Hocam ampul tipini değiştirmek gerekecek o Zaman. Normal u LED'ler çift besleme ile çalışıyor.

Hocam ampul tipini değiştirmek gerekecek o Zaman. Normal u LED'ler çift besleme ile çalışıyor.
AMPUL TİPİNİ DEĞİŞTİRMEMİZ DERKEN HOCAM ?

ÇİFT U LEDLERİN AMPULLERİNİMİ,

YOKSA KODDAN TİPİNİ Mİ ?

Hocamızın bahsettiği araç far sensörü olmayan halojen farlara sahip bir golf idi. Sonradan Çin'den alınma çift u Led takılmış bir araçtı.

Sizde de durum böyleyse

(14)-Leuchte4TFL LB4-Dimmwert EF 4 > yeni değer: 0-100 arasında istediğiniz değeri ayarlayabilirsiniz.

(14)-Leuchte5 TFL RB32-Dimmwert EF 5 > yeni değer: 0-100 arasında istediğiniz değeri ayarlayabilirsiniz.
Selamlar Hocam ;

Verdiğiniz kodda bir şey sormak istiyorum ona göre değer gireceğim. 

-Leuchte4TFL LB4-Dimmwert EF 4 ve Leuchte5 TFL RB32-Dimmwert EF 5 

için 0-100 arası değer girebilirsiniz demişsiniz. bu değer ne anlama geliyor. 

yani 10 girersem ne olur, 100 girersem ne olur ?

Teşekkür ederim, 

saygılar, selamlar.

Sizde de durum böyleyse

Hocam benim aracım çift U olduğu için bu degerleri

iç tarafa bakan U ledlere baglı Leuchte2SL VLB10 ve Leuchte3SL VRB21 içinde değiştirmelimiyim ?

teşekkürler saygılar...

Geri
Üst Alt