Sign Assist'i Açmak

@oguzkaanvolkan kablonuz var sanırım araca bağlanmadan önce haber verin uzaktan bağlantıyla yardımcı olayım

@oguzkaanvolkan kablonuz var sanırım araca bağlanmadan önce haber verin uzaktan bağlantıyla yardımcı olayım
Hocam tum yazanlari yaptim fakat surda yazan seyi duzeltemedim .

Sadece ACC li araçta sign assistin kodlamanın 2. sıradaki STGA5> Long Coding> byte 01, Bit 0 Enable (Traffic Sign Recognition (FTE) active) kısmında  bir engelleme yaptı ancak Alman sitelerinden uzun araştırma ile bulduk çözümü. önce long coding ekranının en üstünde Lcode2 diye kısım var oradan coded bölümünü açıp aktif hale getirip exit yapıp sonra long coded içindeki byt 01 ve bit 0 a tıklıyoruz.

Lcode2 sekmesinden yazilanida yaptim ama kabul etmiyor sanırım onu yapsam acilacak @Gökhan Bilgin

bu arada aracta acc yok 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@aydancan Tabela eğer etrafta yoksa yola çıkıyorsunuz diyelim bir kere şuan kısıtlı diye size sesli ve yazılı bir ikaz yapıyor. Ben sistemi kapatsam bile bu uyarıyı ilk araba yola çıktıktan sonra yapıyor. Ama daha sonra sesli bir ikaz yapmıyor. Bende düzgün çalışıyor 82 yazıyorsa mesela 80 diye yazıyor ekranda, tabi hız sınırı sesli görsel veya sadece görsel veya komple kapalı hale getirelebiliyor.

@Tolgahan45 hocam bendede sıkıntısız çalışıyor tabela okuma ama her çalışmadan sonra tabelayı okumayınca kısıtlı uyarısı artık gelmesin istiyorum ama tabelaları okumaya devam etsin hani sadece kısıtlı bildirimi gelmese yeter bana her çalışmada zaten 1 kerr geliyorda bişey olmazda imkan varsa gelmese kapatsam daha iyi olur

@Omer58 Ben bu sorunu çözmek için vagstore diye bir yerde yaptırmaya çalıştım, sorun çözüldü diye çıktım ama bu seferde tabela okuma işlevi açılamaz hale geldi ve haliyle uyarı çıkmadı. Sonra bugün yine gittim, ne yazık ki aktif edilince tekrar yolda tabela yoktu ve uyarı verdi araç. Bu durum kodlama ile alakalı diye düşünüyorum. Dediğiniz gibi her seferinde pat diye uyarı vermesi biraz can sıkıcı. Çok ilginç olan mesele ilk çalıştırmada her seferinde tabela okumanın tüm fonksiyonlarını kapatmama rağmen uyarı vermesi  :)  Mecburen artık servis bakımı geldiğinde soracağım bu durumu, belki onlar çözüm bulabilir. Vag yazılımı yapan yerler ezbere yazılımı kopyala yapıştır yaptıkları için çözüm bulamıyorlar diye düşünüyorum.  :)

Araçta navigasyon olmadığı için hata veriyor. Discover pro ekrana geçerseniz sorun çözülür

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@Tolgahan45 servisten rica ederseniz bakabilirler tanıdık felan varsa daha iyi olur hatta istanbulda iseniz yönledirebileceğim yerler var şerit takip konusunda

@Gökhan Bilgin evet hocam araştırmalar sonucunda bende navigasyondan kaynaklı olduğunu öğrendim

Gelen bildirim yüzünden discovery pro ekrana geçmekte ne bileyim 😂😂

@Omer58 Ankara’da doğuş otoya götürüyorum, Ankara’da yaşıyorum, teşekkürler:) şerit takibi açtırdım :)  bakalım bakımı geldiğinde sorayım diyorum ya da geçerken birgün danışayım, aynen discover pro hakketen çok pahalı, keşke euro artmadan önce alsaymışım diyorum, ıpone telefon parasına sahip bir cihaz, sağlık olsun:) bir sorum var bilenler yardımcı olursa sevinirim. Aracım keyless go özellikli ve aracı açınca dışarıdan ve kapıyı açmadan bekleyince kendini 45 saniye kadar sonra kitliyor ama aracı açıp çalıştırıp içine girip geri çıktığımda ve kitleme yapmayınca kendini otomatik kitlemiyor. Yani yoldan geldim diyelim ve aracı kitlemeyi unuttum diyelim, araç kendini kitlemiyor. Sizde de aynı durum var mı? Yani unutursam eğer araç güvenliği açısından sıkıntılı olabilir. Kornalı kitleme vardı, araçtan bir metre uzaklaşınca hemen kitliyordu, ben bunu aktif ettirip geri iptal ettirdim, çünkü araba hemen kendini kitliyordu :)  Uzun oldu biraz ama 😂

Geri
Üst Alt