Amerikan Park

Amerikan parkları açtım ama gündüz auto konumundayken yanması için kodlamayı anlamadım. İlk sayfadaki resimler silinmiş herhalde. Yardımcı olabilecek var mı?

Merhaba benim aracım mid plus otomatik far sensörüm mevcut. Farlar çift J led replika. Orjinalde ambiyans aydınlatma yok. Ayak altı aydınlatmam mevcut. Multimedia uzerinden ayak altı aydınlatmanın şiddetinide felan ayarlayabiliyorum. Sadece orjinalinde kapılarda ambiyans ledler mevcut degil. Bende multimedia üzerinden amerikanları ayarlayabilmek istiyorum. Hangi kodlamayı yapmam gerekiyor? Teşekkürler şimdiden.

golf 7lere sonradan takılan U led farlar amerikan park açıyorum sinyal kendi kendine yavaş yavaş yanıp sönüyor sorun nedir abe

Merhaba amerikan parkı kapı ambiyansına bağlamak yerine acaba sis farı anahtarına bağlamak mümkün mü? yani sadece sisleri açtığımızda amerikan park olmasını istiyorum.

Merhaba amerikan parkı kapı ambiyansına bağlamak yerine acaba sis farı anahtarına bağlamak mümkün mü? yani sadece sisleri açtığımızda amerikan park olmasını istiyorum.
tüm kodlamalar aynı şekilde olcak sadece sol için (12)-Leuchte 0 BLK VL B36-Lichtfunktion E 0 > Value: Standlicht allgeimen (Schlusslicht; Positionslicht; Begrenzunglicht) yerine abbiegelicht links seçiceksin sağ içinde recht olcak okadar

Golf 8 de amerikan park yapılabiliyor mu, ben de izin vermiyor hiçbir türlü. Aynalar için yapmak istiyorum eğer yapılabilirse hat çekeceğim.

tüm kodlamalar aynı şekilde olcak sadece sol için (12)-Leuchte 0 BLK VL B36-Lichtfunktion E 0 > Value: Standlicht allgeimen (Schlusslicht; Positionslicht; Begrenzunglicht) yerine abbiegelicht links seçiceksin sağ içinde recht olcak okadar
çok çok teşekkürler akşama deniyeceğim.

Geri
Üst Alt