Cruise control eklemek

@Tgg hocam servisten servise fark var. normalde servis her türlüsünü montaj yapabilmesi gerekli. ama orada çalışan arkadaşların bilgisizliğinden dolayı biz böyle yapabiliyoruz diyorlar.

@tuncer_2632  Kesinlikle öyle servisten servise fark var, eskiden birkaç servis dışında diğer servisler basit bir hız sabitleyici montajını yapmazken, şimdi çoğu serviste bu işlem yapılıyor. Hatta fonksiyonel direksiyonlu şeklini siz neden yapmıyorsunuz diye sordum, servis yetkilisi Doğuş olarak orijinal dışındaki opsiyonlara girmiyoruz dedi. Başka servislerden giren olur mu araştırmak lazım.

benim bu konuda önerim 500 tl civarında çıkma tuştakımı ve çerçeve satanlar var. onlardan bu parçalar temin edilip. bcm yada gtw uymuluysa crack işlemi yapılması ve ana üniteden direksiyon kutusunun altın bir adet kablo çekilmesi. bu işler için crack işlemini 250 tl ye çözüyor gruptan bazı arkadaşlar. hat çekme işleminide yaparlar toplam 400-450 tl civarı tutar max. yani toplamda 900 tl ile hız sabitleyicinize kavuşmuş olursunuz. ama bilen birine yaptırmak gerek, bakın burası çook önemli :)   :)  

Merhaba,

Sonradan eklenen parçalarda işçilik çok önemli. Yeni bir parça takılırken mevcut alanları çizmeden ve temiz işçilik yapacak insanlar bulmak gerekiyor.

Ben açıkçası sonradan bir şey yaptırmaya önceki tecrübelerimden dolayı korkuyorum :(

@murat644 Murat Bey Merhaba, 2017 Golf 7  Comfortline dsg aracım var. Sonradan r-line direksiyon takıldı. Üzerinde hız sabitleme tuşu vs var. Sadece aktivasyon mu gerekiyor? Aktivasyon nasıl yapcam

Moderatör tarafında düzenlendi:
Benim 2017 golf comfortline var... Mersin OPAT servisini arayıp hız sabitleme eklenebilir mi eklenirse maliyet ne olur dedim... eklenebilir fiyat, 2600 tl dediler

Konuyu hortlatayım.

2013 model 1.4 Tsi comfortline Manuel araca hız sabitleme yaptırmak istiyorum. Direksiyon tuş takımı mevcut. Sanırım aktivasyon ve kodlama gerekiyor.

Bu konuda yardımcı olabilecek birisi veya yönlendirme yapabileceğiniz bir yer var mı?

Birde motor kontrol ünitesine kablo çekilmesi gerekli. 

@İlker34  fiyat konusunda bilginiz var mı hocam? Yada yönlendirebileceginiz bir yer

@murat644bey aktivasyon için yardımcı olabilirim demişsiniz, Afyondayım bu konuda yardımcı olursanız size nasıl ulaşabilirim

Merhaba arkadaşlar araniz da yeniyim şirketim 2017 Golf gönderdi ben de hız sabitleyici yok hiç anlamıyorum bu işlerden aracın paketi nedir bilmiyorum tek bildiğim 1.6 dizel otomatik olması yardimci olabilirmisiniz

Geri
Üst Alt