Cruise control eklemek

Benim 2017 golf comfortline var... Mersin OPAT servisini arayıp hız sabitleme eklenebilir mi eklenirse maliyet ne olur dedim... eklenebilir fiyat, 2600 tl dediler
Çok pahalı bunu başka uygun yolu varmıdır 

@ysf21  :D  2019'daki fiyat o şu anda servis dışı ancak bu fiyata yaptırabilirsiniz belki. Fiyatlar böyle pahalı diyorsanız başka bi yolu yok olsa insanlar bu fiyata yatırmaz :D

@murat644 murat hocam merhaba bende de 2014 comfortline var tuş takımını değiştireceğim hız sabitleyici için kodlama konusunda yardımcı olma imkanın var mı ?

2013 midline plus golf7 aliexpresten alınan tuş takımı ve gateway ile montaj yapılabiliyor mu kodlama konusunda yardımcı olabilecek var mı

Kodlama konusunda bana yardim lazim ama duydugum kadariyla vw bu crakli isi engellemis artik olmuyormus diye duydum

2014 model comfort araç ise sadece tuş takımıyla bitmiyor gaz pedalı değişiyor 5G1054691A aksesuarın kodu bu

2014 model comfort araç ise sadece tuş takımıyla bitmiyor gaz pedalı değişiyor 5G1054691A aksesuarın kodu bu
gaz pedal değişimi zorunlu değil hız limitleyici kullanmıyorsanız. Kendi aracım midline gaz pedalını değiştirmedim daha ucuz olması için. gayet rahat cc kullanıyorum.

Geri
Üst Alt