Geri viteste aynanın aşağıya inmesi

Hocam elimde jetta için kodlar var ancak 2011 ve 2016 ya kadar hepsi aynı diye biliyorum. Makyajsız kasada yaptım kodlama.[mention=2]yusuf[/mention][mention=120] mse[/mention] hocama bi danışalım uyar derler ise paylaşırız.
jettanın kodları neler eski kasa ve ya yeni kasanın .

allstar paketde de var bu özellik. joystick r de duruyor hep geriye taktığımda ayna iniyor aşağıya işime yarıyormu elbette ama katlanır ayna taktırmak istiyorum bu özellik gider diye korkuyorum 

allstar paketde de var bu özellik. joystick r de duruyor hep geriye taktığımda ayna iniyor aşağıya işime yarıyormu elbette ama katlanır ayna taktırmak istiyorum bu özellik gider diye korkuyorum 

Gitmez hocam ama katlanır ayna için modül değişimi şart size. Maliyet artıyor orada da. Değişme karar verirseniz yardımcı olurum

@yusuf teşekkürler araç ile hele 1 seneyi devireyim Kayseride işi hakkıyla yapan yer bulamazsam istanbula gitmeyi düşünüyorum 

@fcsrn ben sizi takip ediyorum zaten :)  gizli özellikleri açtırmayı düşünüyorum ama sivastamısınız sürekli amasyadamısınız onu bilemiyordum iyi oldu soracaklarım var size özelden yazarım izin verirseniz

Hocam elimde jetta için kodlar var ancak 2011 ve 2016 ya kadar hepsi aynı diye biliyorum. Makyajsız kasada yaptım kodlama.[mention=2]yusuf[/mention][mention=120] mse[/mention] hocama bi danışalım uyar derler ise paylaşırız.
Yeni kasa jettanın var mı hocam kodlama elinizde. Varsa yazar mısınız?

s. aleyküm. Arkadaşlar ben bu kodlamayı yaptım kabul etti ve çalışıyor fakat, geri vitese takıyorum ayna iniyor, sonra 1 e takıp ilerlediğim zaman, ayna eski konumundan bir santim yukarıya çıkıyor. normal konumdaki ayarını bulamıyor. birkaç defa geri vites kullandığımda bi bakıyorum ayna havayı gösteriyor

s. aleyküm. Arkadaşlar ben bu kodlamayı yaptım kabul etti ve çalışıyor fakat, geri vitese takıyorum ayna iniyor, sonra 1 e takıp ilerlediğim zaman, ayna eski konumundan bir santim yukarıya çıkıyor. normal konumdaki ayarını bulamıyor. birkaç defa geri vites kullandığımda bi bakıyorum ayna havayı gösteriyor
Hocam comfort araçlarda bu sorun olabiliyor ne yazıkki

anladım teşekkür ederim. eski arabam da golf comfort idi ama böyle bişey olmadı kendiliğinden açıktı. bu tiguan comfort kendim açtım fabrikasyon gibi olmuyor demekki.

Comfortlarda değil. 

Bu özelliğin kodlama ile açıldığı araçlarda böyle, ya gereğinden fazla iniğ kalkıyor ya da yeterince inip kalkmıyor.

Sürüş konfor paketi olan araçlarda pozisyonunuzu kaydedebildiğiniz için böyle bir sorun olmuyor.

Comfortlarda değil. 
Bu özelliğin kodlama ile açıldığı araçlarda böyle, ya gereğinden fazla iniğ kalkıyor ya da yeterince inip kalkmıyor.
Sürüş konfor paketi olan araçlarda pozisyonunuzu kaydedebildiğiniz için böyle bir sorun olmuyor.
Ben modül değiştirdikten sonra kodlama ile açtım orjinal gibi çalışıyor.

Geri
Üst Alt