Geri viteste aynanın aşağıya inmesi

17.1 destekliyor makyajlıyı. [mention=3776]serhatr[/mention] Hocam bit işaretlenen kodları yapamadım demiş ama selamlamayı yaptığına göre kabloda bir sıkıntı yok. 
Adaptasyon destekleyip long coding desteklemeyen sürüm çok gördük bu güne kadar. Tabi tam tersi durum da oldu.

Adaptasyon destekleyip long coding desteklemeyen sürüm çok gördük bu güne kadar. Tabi tam tersi durum da oldu.
Makyajlı golfe kodlama yaptım geçen gün. Sadece önde ki u led yerine gelen L ledlerin kanalı yoktu central electric te. Hem sinyal olarak hemde gündüz farı olarak bulamadım. 

Makyajli kasa golflerde R konumuna alinca duzelmiyor ayna oyle asagida kaliyor golf 6 da vitesi d ye alinca duzeliyordu 5 sn sonra ama makyajli golfte bu is biraz karisik gibi anlamadim

@yusuf @fcsrn sorun şundan kaynaklanıyormuş aslında; kablo ile gelen cd deki VCDS almanca idi. Bunu kaldırıp orjinai sitesinden ingilizce indirdim onunla kodlama yapmaya calıştığımda ne hikmetse dediğim bazı gibi yaptığım değişiklikleri kaydetmedi. Almanca sürümü kurduğumda tekrar yaptığımda hiçbir sorun yaşamadım. Dün Geri Viteste aynayı aşağı indirme, Konforlü Sinyal Sayısını Arttırma, Ek Yakıt Litresinin Bilgi Ekranında Gösterilmesi, Klima Auto Modda İken Fan Hızı Gösterimini yaptım. Halojen Stoplarda Geri Vites Işığının Sinyalde Çakarlı Yanması'nı yapamadım onda kodlarda atlama yapmadığımı düşünüyorum ama olmadı nedenini bilmiyorum :)  dörtlü yaktığımda çalışıyor lakin sag ve sol sinyal verince hiçbir değişiklik yoktu ve dörtlü yandığında da sırasıyla yanlar stoplar sonra vites ışığı yandığı anda dıt dıt diye park sensörü ötüyordu uyuz oldum geri aldım tüm yaptıklarımı. 

[mention=2]yusuf[/mention] [mention=22]fcsrn[/mention] sorun şundan kaynaklanıyormuş aslında; kablo ile gelen cd deki VCDS almanca idi. Bunu kaldırıp orjinai sitesinden ingilizce indirdim onunla kodlama yapmaya calıştığımda ne hikmetse dediğim bazı gibi yaptığım değişiklikleri kaydetmedi. Almanca sürümü kurduğumda tekrar yaptığımda hiçbir sorun yaşamadım. Dün Geri Viteste aynayı aşağı indirme, Konforlü Sinyal Sayısını Arttırma, Ek Yakıt Litresinin Bilgi Ekranında Gösterilmesi, Klima Auto Modda İken Fan Hızı Gösterimini yaptım. Halojen Stoplarda Geri Vites Işığının Sinyalde Çakarlı Yanması'nı yapamadım onda kodlarda atlama yapmadığımı düşünüyorum ama olmadı nedenini bilmiyorum [emoji4] dörtlü yaktığımda çalışıyor lakin sag ve sol sinyal verince hiçbir değişiklik yoktu ve dörtlü yandığında da sırasıyla yanlar stoplar sonra vites ışığı yandığı anda dıt dıt diye park sensörü ötüyordu uyuz oldum geri aldım tüm yaptıklarımı. 
Hocam orjinal sürüm ile kabloyu yakmadiginiza dua edin

ben onu da düşündüm ama nedense son versiyon olduğu için kablo direk sitesinden indirip kurabilirim gibi bi düşünce oluştu :)  sanırım kabloyu yakmamam da şansmış biraz @yusuf

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar bir konuda yardımınıza ihtiyacım var bilmiyorum ki bu sorunun cevabını ancak bu forumda bulabilirim. Passat comfortline aracımda geri vitese taktığımda ayna aşağı inmiyor. Araçta kontak açıkken geri vitese takıyorum aynayı olmasını istediğim pozisyona getiriyorum sonra park konumuna alıp kapatıyorum ama araç hareket edip ilerleyince ayna yukarı kalkmıyor. Acaba benim yanlış uyguluyorum yoksa comfortline da bu özellik yokmu. Cevaplar için şimdiden teşekkürler. 

Araç ayarlarinda bu özellik aktif mi ? Öncelikle onu kontrol edin

Araç ayarlarinda bu özellik aktif mi ? Öncelikle onu kontrol edin

Aynen @brkylmz hocam media ekranindan ayarlardan ozellik aktif mi degil mi kontrol edin. 

@brkylmz. Konuyu ilgili başlığa taşıdım. Menüde seçenek yoksa ilk sayfada ki kod ile açılabilir. 
Dediğinizi kontrol ettim aracın ayarlar kısmından açık görünüyor bi sıkıntı YÖK ama durum aynen devam ediyor. 

image.jpg

Geri
Üst Alt