Lane Assisti Açmak

merhaba arkadaslar. oncelikle paylasimlariniz icin tesekkur ederim. lane assist kodlamasini yaparken menuden esc ayarlari menusu kayboldu. ve trainer ekrani artik gorunmuyor. bu 2 sorunu nasil cozebilirim. sadece km saatinin oldugu yerden lane assisti acabiliyoruz. ama menu de 'etkin degil' hatasi aliyorum. ilk mesajda 21. sira ve 22. siralari Vdcs den bulamadim. bu ozellikler acilmadigi icin olabilir mi?. konu hakkinda yarsimlariniza ihtiyac duymaktayim. bursada oturuyorum. bursadan yardimci olacak varsa gelebilirim. bu arada kablom 17.2 surumlu guncellenebilir kablo.
Hocam o bulamadığınız yerlerden dolayı olabilir sorun. Onları da bulmaya çalışın

toplam 1 bucuk saat aradim. saglam kafayla bir daha bakarim. 21 ve 22 Vcds de sizde almanca mi yaziyordu 

Bende aracıma sonradan Lane assist taktım kodlama ve altivasyonu kaldı. Bu kodlamalara göre bakalım nasıl olacak.

S.a Arkdaşlar aranıza yeni katıldım Golf 7 highline aracımı yeni aldım İstanbul Avcılar K. çekmece Sefaköy cıvarında arkdaş varmı Lane assist açma konusunda..bana yardımcı olunacak.. teşekür ederim şimdiden

Bende aracıma sonradan Lane assist taktım kodlama ve altivasyonu kaldı. Bu kodlamalara göre bakalım nasıl olacak.
Hocam retrofit konusunda bu forumda bir çok konuya öncülük ettiniz. Lane assitle ilgili nasıl yapılır? Parça numaraları neler? Aşağı yukarı fiyat bilgisi? Paylaşırsanız bizler için de iyi olacak.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

S.a Arkdaşlar aranıza yeni katıldım Golf 7 highline aracımı yeni aldım İstanbul Avcılar K. çekmece Sefaköy cıvarında arkdaş varmı Lane assist açma konusunda..bana yardımcı olunacak.. teşekür ederim şimdiden
Hocam arcınızda uzun far asistanı yoksa ön cam değişimi gerekli ve baya maliyetli bir iş.

Ön cam değişimi ile birlikte u led far da yoksa 10.000 civarı tutar 

@yusuf Ustam DLA sistem var aracın bazı özelikleri acilmiş ama LANE asist devre dışı diyor aktif olmuyur.. bu hatayı nasil düzeltiriz ilk defa Golf kulanıyorum..

@yusuf Ustam DLA sistem var aracın bazı özelikleri acilmiş ama LANE asist devre dışı diyor aktif olmuyur.. bu hatayı nasil düzeltiriz ilk defa Golf kulanıyorum..
Hocam açan düzgün yapmamış muhtemelen. Ya da sırf özellikleri açıp varmış gibi satmış olabilirler. Aracın ön camdaki üst kısmının foto atar mısınız. Sensörlerin olduğu bölüm 

Merhaba arkadaşlar bu sonradan kendimiz yada başkasına açtırmış olduğumuz özellikler garanti kapsamı veya iyi niyet garantisini devre dışı bırakıyor mu? En çok bu düşündürüyor beni bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum :)  

Merhaba arkadaşlar bu sonradan kendimiz yada başkasına açtırmış olduğumuz özellikler garanti kapsamı veya iyi niyet garantisini devre dışı bırakıyor mu? En çok bu düşündürüyor beni bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum :)  
Aracın garantisini vs bozmaz kalıcı bir değişiklik olmadığı için. Gizli özellik açtırıp servise gitmeden önce özellikleri kaldırıp git farkedilmez bile :)  

@AhmetCakmak Kolay bir şekilde kaldırmak için eski ayarların fotolarını çekmek lazım sanırım değil mi? Aracım full değil ama 2+2 garantisi devam ediyor merak ettim doğrusu çok fazla ayarlar yapılabildiği için :)

@ismailtnc Kendiniz yapacaksanız evet yaptıklarınızın tersini yapmanız gerekiyor. Bu işi yapan birisine yaptıracaksanız en başta dersiniz böyle böyle sonradan sildirmek istiyorum diye. Şu zamana kadar gizli özellikleri açık diye garantisi bozulan kimseye denk gelmedik bu forumda. Bazı servisler bile isteğe göre açıyor gizli özellikleri.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@AhmetCakmak Kolay bir şekilde kaldırmak için eski ayarların fotolarını çekmek lazım sanırım değil mi? Aracım full değil ama 2+2 garantisi devam ediyor merak ettim doğrusu çok fazla ayarlar yapılabildiği için :)
Korkmaya gerek yok. Garanti için sorun olmaz. Aracı dod dan aldım. Garantisi bitik araç. Koltuk ısıtma taktım ve tüm gizli özellikleri açtım. Devamında iyi niyetten direksiyon airbaği değişti. Yani gizli özellik garanti vs etki etmez 

Geri
Üst Alt