Lane Assisti Açmak

Gerçekten mi?. Bravo valla. Ankarada olsanız yardımınızı isterdim. Aslında bundan önce 2016 tiguan aracım vardı. Çin malı güncellenmeyen kablo ile basit gizli özelliklerini forumlardan araştırarak açmıştım. Ama şimdiki araç 2020 makyajlı Tiguan. Bendeki kablo işe yaramıyor. Güncellenmeyen hangi versiyon kablo alsam ben de açabilirim sizce? Tabi bir de açma kodları sizde mevcut mu? Teşekkürler.

Dinamik light asist dediğiniz dönüş farları mı? Highline golf 7.5 ta bu özelliğin ne kadarı aktif edilebilir?

Merhaba;

11.2015 üretimi Golf aracımda Lane ve sign assist özelliklerini aktif hale getirmek istiyorum. Aracı sipariş ederken buradan fikir alarak, daha sonra açarım ümidiyle aşağıdaki özellikleri satın almıştım, sonra unuttum gitti. Şimdi tekrar aklıma gelince danışmak istedim. Bu konuda bilgi verebilecek ya da ücreti mukabilinde destek olabilecek olan varsa çok mutlu olurum. Bununla birlikte app connect de mm ünitesinde var ama lisans satın almamıştım. Bunu da aktif hale getirmek isterim.

Teşekkürler.

Gürkan.
PF2 Adaptif Hız Sabitleyici ve Front Assist
PFD Dinamik Light assist
PXD Gündüz Ledli bi-xenon farlar
WDB Park Asistanı

Orhan hocam şerit takip asistan ı yaptım ama uyarı alıyorım yardımdıcı olabılırmısınıx
9bb0de477066e16139f1f316a4f93778.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk
Bu sorun bendede mevcut, tabela okuma da sorunu nasıl çözenler var mu acaba?

Bu sorun bendede mevcut, tabela okuma da sorunu nasıl çözenler var mu acaba?
Mrb bende de aynı sorun vardı çözdüm. Bunlar aktif olması gerekiyor. A5 ön sensör ayarından

Ekli dosyalar

• 95A048D8-FB22-4E48-9F1C-FFFFDF831231.jpeg
    95A048D8-FB22-4E48-9F1C-FFFFDF831231.jpeg
    154.1 KB · Görüntüleme: 22
  • 805DE466-980E-4ADF-AEF5-FA0A33461331.jpeg
    805DE466-980E-4ADF-AEF5-FA0A33461331.jpeg
    185.2 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:
Link'e girince kodları göremiyorum , güncelleme mi gerekiyor ?

5F te yanlışlıkla yaptığımız bir channeldaki active etme geri park kamerasını ve park sensörlerinin multimedya ekranına gelmesini engelliyormuş. Sonunda sorunsuz tüm özellikler çalışıyor. Yardımlar için teşekkürler arkadaşlar@mse@ansolak

Sent from my iPhone using Tapatalk
araca şerit takip taktırdıktan sonra park sensörünün klavuz çizgileri kayboldu sizin duruma benzer bir durum 5F te nereyi değiştiniz hatırlıyor musunuz

Geri
Üst Alt