Highline

Yaz aylarında ve Uzun Yol öncelerinde bende 35 yaparım 
Kışın kaç yapıyorsunuz hocam?

Kışın kaç yapıyorsunuz hocam?
Aracta pek kimse yoksa ve sehir ici ise 30. Sayet biraz yük ve bi kac insan varsa 32 kullaniyorum Deniz Hocam ortayi bulayim.derseniz 31 psi ideal kisin ikisinide karsilayabiliyor [emoji122] [emoji1] [emoji106]

31 psi yaptım bütün kış boyu. 33 psi yaparım bundan sonra yakıta etkisini de merak ediyorum.

Yaklasik 4 aydir ankara sehir icinde kullandigim aracimin yakit ortlalamasi 4.9 , total excellium eurodisel aldigim da sehir ici 900km den az yol yapmiyor maşallah cok memnunum, bu arada farkli marka yakit denemelerim icinde en basarilisi da excellium bana gore , ankarada istanbul yolu uzerinde totalin kendi bayiisi var doco petrol adina hep oradan aliyorum

Şuan lastik basıncını 35 psi yaptırdım fakat çok sert gibi geliyor genelde iki kişi biniyoruz . 17” olmasi gereken basınç derecesi nedir? En sağlıklısı kaç derece 

@kerimaslan27 Hocam kapı içinde yazan değerlere göre ayarlayın kış için fazla yada daha az basınç basmanız gerekmez , fakat kışın genelde lastik havaları çabuk iner bunun için haftada 1 kontrol etmenizi öneririm .

Geri
Üst Alt