Atarlı otomatik otopark kapısı :)

theGenius

Katılımcı Üye

İsim
Hüseyin SUBAŞI
Günaydın.

Sabah otoparktan arabamı çıkartırken, her zaman olduğu gibi otopark kumandama bastım ve kapı açıldı. Yoldan araba geldiği için bir müddet beklerken, otomatik otopark kapımız arabamın üzerine kapandı  :) Sanırım kapanma güvenliği sersörü bozulmuş. Sol ön çamurluğumda nur topu gibi bir göçüğüm oldu  :D Boyasız göçük düzeltme + rötuş olacak muhtemelen. Ya da rötuşun kalitesine göre lokal de düşünebilirim. Gerçi fotoğraftaki siyah iz otopark kapısının siyah boyasından da kalmış olabilir o da belli değil henüz :)

Gelişmeleri forum ile paylaşmaya devam edeceğim :) Saygılar & Sevgiler

1442_4d3db2c7f1482cb0cca08b21b91eca294d4e1645.jpg

fcsrn dedi:
@theGenius Geçmiş olsun Hocam, fazla büyük değilmiş, bazarlık olarakta kalabilir belki :)
Valla hocam sol ön camurluk oldugu icin. Her binisimde inisimde göze batar o :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hocam gecmis olsun

Lokal olayina girmeyin bence , rotus yeterli gizukuyor.

Umarim o delibas kapinin boyasidir ;)

fcsrn dedi:
@theGenius Geçmiş olsun Hocam, fazla büyük değilmiş, nazarlık olarakta kalabilir belki :)
Hocam gecmis olsun

Lokal olayina girmeyin bence , rotus yeterli gizukuyor.

Umarim o delibas kapinin boyasidir ;)
hüseyin hocam geçmiş olsun. canım sıkıldı yau. ne güzel vag işlerini konuşuyorken. oluyor abi işte ne kadar kaçsanda. moralinizi bozmayın. rötüş yapın bencede hocam.

@theGenius
Sevgili hocalarim. Mini onarimdakilere pek guvenmedigim icin, guvendigim bir ustada boyasiz gocuk duzeltme islemi uygulandi. 1 saat surdu toplamda. Ordaki siyah iz, atarli otopark kapisinin iziymis. Pasta ile gecti. İbretlik bir before after isi oldu. Resimler asagida. Öncesi ve sonrasi.

5c1d990c74f9a54319f7b148bb696c0a.jpg

659b6cb6158e7163bd4ee1953e24d0a8.jpg

Gayet harika olmus , istanbulda misiniz

DrMobile dedi:
Gayet harika olmus , istanbulda misiniz
Antalya hocam. Gittigim usta cidden usta gibi usta. Bayiden ciktigi haline getirdi adam :) ayrica iyi dilekleriniz icin de tesekkur ederim :)

Mobilim. Türkçe karakterleri kullanamadığım için üzgünüm :)

@theGenius

Değerli Hocam,

Geçmiş olsun dememe kalmadan geçmiş gerçekten de.

Ben de yağlı çekiç denen bu yöntemi öneririm daima.

Müthiş bir sonuç.

Kaça mal oldu ve nerde yaptırdığınızı öğrenebilir miyiz sakıncası yoksa?

Kapıdan da kaçınmalı... olmadı  deyip  rövanş isteyebilir Alimallah. .

Moderatör tarafında düzenlendi:
@theGenius

hocam geçmiş olsun.

vakum mu hocam , içerden mi ittirdiler

benzer bir görüntü benim kapımda var da  :D

Ayni olay benim sag kapida da mevcut. Istanbul da guvenilir usta bulmak zor o yuzden bekletiyorum referans verecek varsa ona da gidebilirim..

@theGenius

Nazar değiyor galiba :( Geçmiş olsun halletmişsin ama iyi olmuş sevindim adına :) :'(

Gecmiş olsun çok iyi işçilik nedir maliyeti?

@theGenius

Hocam @silvershadow  Murat hocamın sorularına cevap bekliyorum. Antalya'ya geldiğimde benim de uğramamı gerektirecek bir durum var. Konya'da kimseye güvenemiyorum maalesef.

Geri
Üst Alt