Golf 7'ye Osram Ledriving far uygulaması

bunu kaskoya işlettirince, ne kadar bir prim farkı istiyorlar acaba, birde Allah korusun kaza durumunda farın güncel fiyatını mı ödeyecek yoksa ilk maliyet fiyatını mı? Malum kur her sene gidiyor 3 sene sonra başına bir şey gelse belki de tekini bile alamayacağız.

Bu arada güle güle kullanın çok güzel durmuş.

bunu kaskoya işlettirince, ne kadar bir prim farkı istiyorlar acaba, birde Allah korusun kaza durumunda farın güncel fiyatını mı ödeyecek yoksa ilk maliyet fiyatını mı? Malum kur her sene gidiyor 3 sene sonra başına bir şey gelse belki de tekini bile alamayacağız.
Bu arada güle güle kullanın çok güzel durmuş.
Farın ne kadar primle teminat altına alınacağını acentenize sormanız gerekir ve tek başına en fazla 10-20tl.Farın başına birşey gelirse alacak taraf onlar olduğu için bırakın onlar düşünsün 3-5sene sonra ne kadar olacağını

Merhaba arkadaşlar, Bende osramın led farını almış bulunmaktayım. Aydınlatması yeterli geldi bana, İstanbul gibi sokak aydınlatmasının bol olduğu yerlerde genel olarak tüm araçlarda aydınlatma performans beklemeyin. Ayrıca osram bu led farları taiwan da üretimini sağlıyor. Umarım sorun yaşamayız 2 yıl garantisi var evet ama sonrasında farlarda problem olduğu zaman farlara müdahale edemiyoruz. Bununla ilgili pek bilgi edinemedim acaba osram servis sağlayacakmı yani bi aksilik olursa tamir edecekmi yoksa yenisinimi almak zorunda kalacağız. Bilgisi olan arkadaşlar varsa değerli yorumlarını bekliyorum teşekkürler.

Merhaba Arkadaşlar. 01.2024 tarih itibari ile golf 7.5 comfortline aracıma osram led far satın aldım. ürünü incelediğimde kapalı bir kutu. hiç açılır vidali kapaklı değil yani. Bu durum akıla şu soruyu getiriyor. garanti bittikten sonra arıza durumunda ne olacak. ömürlük olarakmı üretilmiş. konu il ilgili bilgisi olan arkadaşlardan yorum beklerim.

Ekli dosyalar

• osram golf 7.5 facelift .jpg
    osram golf 7.5 facelift .jpg
    69.8 KB · Görüntüleme: 97
Merhaba Arkadaşlar. 01.2024 tarih itibari ile golf 7.5 comfortline aracıma osram led far satın aldım. ürünü incelediğimde kapalı bir kutu. hiç açılır vidali kapaklı değil yani. Bu durum akıla şu soruyu getiriyor. garanti bittikten sonra arıza durumunda ne olacak. ömürlük olarakmı üretilmiş. konu il ilgili bilgisi olan arkadaşlardan yorum beklerim.
Merhaba,

Far içinde değiştirilebilir LED ampul olmadığı için buna gerek yok.
2 yıl garantili olduğu için sorun olursa firmaya iletirsiniz.
Garanti dışında bir sorun olursa da açılabilir. Onarım görebilir.
Golf 7 için yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum. Herhangi bir sorun yaşamadım.

Merhaba,

Far içinde değiştirilebilir LED ampul olmadığı için buna gerek yok.
2 yıl garantili olduğu için sorun olursa firmaya iletirsiniz.
Garanti dışında bir sorun olursa da açılabilir. Onarım görebilir.
Golf 7 için yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum. Herhangi bir sorun yaşamadım.
Teşekkür ederim.

Hayırlı olsun hocam. Çok beğendim. Fakat fiyatı pahalı geldi bana.

Hayırlı olsun, nereden aldınız acaba, ne kadara mal oldu?
Bir de bu farlar led olduğu için oto yükseklik ayarı olmadan muayeneden geçiyor değil mi?

Hayırlı olsun, nereden aldınız acaba, ne kadara mal oldu?
Bir de bu farlar led olduğu için oto yükseklik ayarı olmadan muayeneden geçiyor değil mi?
Sağolun. yeni ışık otodan satın aldım. fiyat biraz yüksek (39.000) ama ürün kaliteli. yükseklik ayarı var radyo üzerinden kontrol edilebiliyor.

Merhaba ürünü nereden aldınız ? Ve sitelerinde "Ürün golf 7.5 uyumlu değildir" ibaresi var. Bunu teyit ettiniz mi ?

Hayırlı olsun. Arac uzerindeki gorselleri paylaşırsanız almayi dusunen arkadaşlar icin fikir olabilir

Golfüm varken ''araca aldığım en güzel parça'' diyordum ledrivingler için , hayırlı olsun güle güle kullanın .

2021 yılında Asya Makina Otomotiv’den almıştım. Her şey dahil 1100 euroya gelmişti. Hala Osram distribütörlüğü yapıyorlarsa almak isteyenler onlarla da görüşsün. Tek kaynağa bağlı kalmayın 😄

Geri
Üst Alt