6,5 Composition Media Carplay montaj

Ses kalitesini çözebilen varmı bu cihazlarda? Orjinale göre düşük gerçekten

@Omfaruk Apple müzik uygulamasında ve spotify de 320 KB yapınca sorun yok, bence sorun sadece fm radyoda, onu da myTuner radyo indirdim telefona direk CarPlay de de çıkıyor hemde radyolar renkli logolu falan ses kaliteside güzelleşti, şehirler arası seyahatler de çekmeme problemi kalkmış oldu.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ali_burkay Sorunun sadece Radyo'da olduğu kesin mi? Herkeste böyle mi acaba?

Eger sorun sadece Radyo'da ise acaba anten tipi felan farkli da onunla ilgili bi kodlama vs bişey mi gerekiyo?

@CemK Bluetooth veya CarPlay da sorun yok gibi bir şey ama. 320 yaparsan çok kalite oluyor. Radyo ile arasında dağlar kadar fark var. 

@ali_burkay eski teyp le karşılaştırdığında yine de fark yok mu sence ? Berraklık ve tokluk konusunda? Orjinal Daha iyi bence. Sanırım arada 5w lık bi çıkış farkı var

@Omfaruk Kaynak iyilestirerek duzeliyo gibi gorunuyosa kesin fark vardir, sonucta kaynagi orjinal de degistirsen daha da iyi olacak demek bu. Birinde normal birinde iyi kaynak la karşılaştırma elma armut olur.

Ürünün ses kalitesi Bluetooth da kötü değil orijinalle aynı diyebilirim, ancak radyo da neden daha kötü olabilir 🤷🏻‍♂️ Anten çıkışlarıyla alakalı olabilir mi, dün golf 7 veya 7.5 ile değilde Opel Astra K daki CarPlay ile karşılaştırmalı aynı parça müzikte aynı uygulama ile ses kalitesi testi yaptım bariz olarak bu Çinli 7.5 cihazı çok üstün, yani golf ses sistemi kalitesinden bir şey kaybetmemiş, ancak iş radyo ya gelince birliğin ses mono tarzı bir şey oluyor 🤷🏻‍♂️

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ali_burkay Aynen, Çin'de kullnilan ve burada kullanilan Anten farkliligindan olabilir. Bi ara arkadaşın biri kodlama ile ses kalitesi duzeliyormus demisti, o zaman anlamsız gelmisti ama aorun Radyo'da ise Anten tipini ayarlamak gerekiyo olabilir, kodlar aeasinda varmı antenle ilgili biaey bakayim bi.

Arkadaşlar şu iki kodlu ürün de orjinal Golf ten çıkmaymış. Acaba bunu alsam app connect açılır mı? 

Screenshot_20200523_212220.jpg

Screenshot_20200317_182851_com.facebook.katana.jpg

@strayder maalesef açılmıyor bu teyplerde.

bende de 7,5 comfort orj. teybi vardı orjinal app connect ve geri görüş desteği mevcut değil. ve açılamıyor.

@CemK bizim orjinal 5 inç multimedya nın radyo kartı sökülüp bu Çinli 6.5” cihazlara takılabilir mi acaba, yani gerçekten radyo çekim gücü ve radyo ses kalitesinden başka bir fark yok, Bluetooth ve CarPlay sesleri orjinal cihazla aynı.

@ali_burkay radyoda da bir eksiklik göremedim ben aslında, sadece parazit olan yayınları da alıyor gibi geldi aramada

Geri
Üst Alt