Vites kutusuna yakın bir yerden gıcırtı problemi. (Nazar detected)

@cesur_

Hocam Çok Teşekkür Ederim Gerçektende

Bundan Daha Detaylı bi Şekilde Anlatmak olmazdı 

Saygılarımla

image.png

@cesur_

Hocam Çok Teşekkür Ederim Gerçektende

Bundan Daha Detaylı bi Şekilde Anlatmak olmazdı 

Saygılarımla

Ekli dosyayı görüntüle 2581
rica ederim,

sorun giderildikten sonra teste çıktığımızda bu videoyu ustalarada gösterdiğimde nerden buldun hocam bunu demişlerdi :) bu kareyi yakalayabilmek için bütün üretim videolarını

izledim neredeyse :)

inşallah sorununuz en yakın zamanda çözülür.

@cesur_

Peki Hocam Bu Parçayı Komple söküyorlarmı Yoksa Ufak bir müdahale ile sorun çözülüyormu 

@cesur_

Peki Hocam Bu Parçayı Komple söküyorlarmı Yoksa Ufak bir müdahale ile sorun çözülüyormu 

Çok detaylı konuşamadım ama fotoğrafta işaretlediğim yerde bir işlem yapıklarını gördüm.bana sadece parçanın yerini biraz değiştirdiklerini söylediler.

son kontrolleri aracı almaya gittiğimde lifte alıp yaptıklarını gördüm.zaten ilk aracı servise teslim ederken iznim olmadan herhangi bir parça söküp takmayacaklarını ,böyle bir işlem yapmaları gerekirse bana haber vereceklerini söylemişlerdi.

Adsız.png

@cesur_ Teşekkürler Hocam 

Dediğiniz gibi Yanlızca yerini Biraz Kaydırmışlar Sağ Tarafa Onun dışında Sökme Takma Yapmamışlar 

Çok Sağolun Hocam Verdiğiniz bilgiler için Foto ve video İçin Ayrıca Teşekkürler

Hocam bende de tam olarak aynis ses bas gösterdi ama icimi rahatlattiniz. Uygun oldugum bir zamanda dediginiz parcaya bakmaya calisacagim en olmadi bir servis yolu gozukuyor gibi. Aman en buyuk derdimiz bunlar olsun.

Geri
Üst Alt