Liqui Moly Turkey Sipariş Sayfası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mecbur servise gidecez...

öyle güzel sahte yağ yapıyorlar ki orjinalinin kutusundan daha güzel görünüyor...

Artık firmalar maliyet hesabı yapıyor ambalaj lar çok dandikleşti sahte üretim yapanlar içine zaten maliyeti düşük ürün koyuyur ambalajı çok kaliteli yapıyor...

bu ülkede gelişen sektörler fırsatçılık sahtecilik dolandiricilik 3 nü yapana hibe destek var resmen eee hal böyle olunca inandırıcı nitelikli dolandırıcılar olmak zorunda...

Dedim valla iyice konu çıkmaza girdi :)

Castrol kullanmiyoruz çoğumuz kullansak servise gideriz zaten fakat bilgi amaçlı yolladım çakma orjinal nasıl fark edilir belki yol gösterir

Son düzenleme:

ben de 2 senedir liq.moly 4200 top tac kullanıyorum az önce izmir egemotu aradım 3 farklı yağ söyledi 3 de aracınıza uygun dedii.bu arada aracım 2014 1.2 benznili .4600 kullanabilrilsinz dedi yanma değeri daha iyi dedi siz ne dersiniz arkadaşlar?

ben de 2 senedir liq.moly 4200 top tac kullanıyorum az önce izmir egemotu aradım 3 farklı yağ söyledi 3 de aracınıza uygun dedii.bu arada aracım 2014 1.2 benznili .4600 kullanabilrilsinz dedi yanma değeri daha iyi dedi siz ne dersiniz arkadaşlar?
vw 504 -507 onaylarını top tech 4200 karşılıyor alternatif Longlife 3 sarı bidonu var onu alabilirsiniz

94A610A3-A8F7-4558-97AA-AD8AB288A702.jpegC360081F-8702-4F4B-9556-7F4D1EBF1488.jpeg

Satın aldığım on gün olmuştur, başlığı görünce kontrol ettim. yağ 10/21 üretimi ve önceki kod da buradakilerle aynı.

Arkadaşlar Egemot ile yaptığım son görüşme neticesinde yağ değişimi yapılamayacağını bana en yakın yer olan Tekirdağ da (bana 50km uzaklıkta)bir yere yönlendire bileceğini söylediler ben kargonun paketin bana açık gelmesini gerekçe gösterdim bana "kargoyu alırken kontrol etmem gerektiğini aksi taktirde iade kabuk edilmeyeceği söylendi" ve problemi kargo ile çözmem gerekiyormuş. 15 yıldır internet üzerinden alışveriş yapıyorum ilk defa açık ve kötü paket yapılmış bir kargo geldi oda şansıma sabah 10:20 de eve bırakılıp gidildi kargocu normal şartlarda arar bu sefer aramadan zile basıp gidiyor ben kargoyu bu şekilde aldığım için suçlu oluyorum muhtemelen kargocu iade ihtimali olacağı için bu kadar erken getirdi ben burada yine kendi yaptıkları kötü paketleme dolayısı ile mağdur olsam dahi bana en azından iade kargo ücreti size ait olursa değişim yada iade kabul edebiliriz diye bir seçenek sunulmasını beklerdim. Egemot'tan bir daha alışveriş yapmam gerekirse Liqui Moly yağ da kullanmam yağa gelecek olursak muhtemelen yağ orjinal fakat çözüm odaklı bir firma değil.Egemot'tan alışveriş yapacak arkadaşlara tek tavsiyem kargoyu ne olursa olsun elden teslim alın yoksa tüm sorumluluk size ait oluyor

Arkadaşlar Egemot ile yaptığım son görüşme neticesinde yağ değişimi yapılamayacağını bana en yakın yer olan Tekirdağ da (bana 50km uzaklıkta)bir yere yönlendire bileceğini söylediler ben kargonun paketin bana açık gelmesini gerekçe gösterdim bana "kargoyu alırken kontrol etmem gerektiğini aksi taktirde iade kabuk edilmeyeceği söylendi" ve problemi kargo ile çözmem gerekiyormuş. 15 yıldır internet üzerinden alışveriş yapıyorum ilk defa açık ve kötü paket yapılmış bir kargo geldi oda şansıma sabah 10:20 de eve bırakılıp gidildi kargocu normal şartlarda arar bu sefer aramadan zile basıp gidiyor ben kargoyu bu şekilde aldığım için suçlu oluyorum muhtemelen kargocu iade ihtimali olacağı için bu kadar erken getirdi ben burada yine kendi yaptıkları kötü paketleme dolayısı ile mağdur olsam dahi bana en azından iade kargo ücreti size ait olursa değişim yada iade kabul edebiliriz diye bir seçenek sunulmasını beklerdim. Egemot'tan bir daha alışveriş yapmam gerekirse Liqui Moly yağ da kullanmam yağa gelecek olursak muhtemelen yağ orjinal fakat çözüm odaklı bir firma değil.Egemot'tan alışveriş yapacak arkadaşlara tek tavsiyem kargoyu ne olursa olsun elden teslim alın yoksa tüm sorumluluk size ait oluyor
hocam öncelikle geçmiş olsun.ben size ben aldığım yeri tavsiye edicem,ben de bu ay bakıma gidicem yağ alıcam.geçen sene de ordan almıştım ilk sene konyadan bayiden almıştım.bu firma ankarada. www.tiboil.com.tr
.tel: o312 278 30 08 satış sormlusu serdar bey halen çalşıyorsa,cep:552 628 30 08.firma lq.moly bayisdir. Ayrıca buradan da size en yakın bayiye ulaşabilrisinz.

Son düzenleme:
kapağı açmadınız demi? öyle ise hiç uğraşmadan edevlet üzerinden tüketici hakem heyetine başvurun hocam, iade almak zorundalar, iade kargosunu da ödemek zorundalar.

kapağı açmadınız demi? öyle ise hiç uğraşmadan edevlet üzerinden tüketici hakem heyetine başvurun hocam, iade almak zorundalar, iade kargosunu da ödemek zorundalar.
Kapalı Hocam açmadım inanın okadar müşteri kaybetme odaklı yaklaşımları varki markadan soğudum hocam uğraşmak için zamanım yok Allah'a havale ediyorum ilgi ve destekleriniz için herkese teşekkür ederim.

hocam öncelikle geçmiş olsun.ben size ben aldığım yeri tavsiye edicem,ben de bu ay bakıma gidicem yağ alıcam.geçen sene de ordan almıştım ilk sene konyadan bayiden almıştım.bu firma ankarada. www.tiboil.com.tr
.tel: o312 278 30 08 satış sormlusu serdar bey halen çalşıyorsa,cep:552 628 30 08.firma lq.moly bayisdir. Ayrıca buradan da size en yakın bayiye ulaşabilrisinz.
[/URL]
Hocam sağolun ilginiz için daha önce 1 defa Mekato ve Atölyeteam dan aldım hiç böyle sorun yaşamadım ama dediğim gibi son yaşadığım tecrübe ile artık markadan soğudum ne mutlu artık Mobil'in distribütör'ü (Cleanpeks) de internet üzerinden satış yapıyor ve geçen ay babamın aracı için 150 tl ye 10-40w yağ aldım inanın adamlar o kadar güzel kargo yapmışki yanında ufak tefek hediyeler vardı(hediye şahsi fikrim olarak gereksiz) broşür kendilerine ulaşmamız için adres ve telefon numaraları gerçekten işinin hakkını vermiş ve en önemlisi yağ kapağı bant ile sabitlenmiş ti şimdiye kadar internet üzerinden aldığım tüm yağlar böyle geldi Liqui Moly den 400 tl yi gecik yağ alıyoruz kargo kolisi yağın iki katı adam akıllı bantlama yok kargo taşımada açılıyor değişim talep edince de suçu kargoya atıyorlar şahsi fikrim Bar oto bayileri müşteri memnuniyetinde çok daha iyiler.

değişim talep edince de suçu kargoya atıyorlar
alışveriş yapılmaması gereken yerlerden birini öğrenmiş olduk, cezası size kesildi.
bu tip yerler çok sayıda sorunsuz işlem satış yapıp belli bir güven oluşturuyorlar sonra 1 tane sorunu çözemeyince gerisinin hiç bir önemi yok benim için.

n11den akü aldım, dedikleri tarihten eski üretim geldi, mesaj attım yanlışlık olmuş değişim yapalım diyip özür dilediler 18kg akü geldi gitti bi daha gelecek adamada zarar ama yapacak bir şey yok.

Xyzzzzz...... marka yağ Kutusunun üzerinde gördüğünüz
Her 504/507 ibaresi / yazısı

Onay (Approvals) değildir.
Luqui moly toptec 4200 de evet onay=approvals var.

Antalyalı usta video eklemis
Hollandadan xxxx marka yağ getirmiş
504-507 Onaylı diyor. Bence yanılıyor.

Spesifikasyon (tavsiye) farklı
Onay farklı

Top tec 4200 de
Onaylar ve spesifik tavsiyeler ayrı ayrı görüldüğü gibi .....

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-12-08-20-55-16-160_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-12-08-20-55-16-160_com.android.chrome.jpg
    75.8 KB · Görüntüleme: 23
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt