Liqui Moly Turkey Sipariş Sayfası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Xyzzzzz...... marka yağ Kutusunun üzerinde gördüğünüz
Her 504/507 ibaresi / yazısı

Onay (Approvals) değildir.
Luqui moly toptec 4200 de evet onay=approvals var.

Antalyalı usta video eklemis
Hollandadan xxxx marka yağ getirmiş
504-507 Onaylı diyor. Bence yanılıyor.

Spesifikasyon (tavsiye) farklı
Onay farklı

Top tec 4200 de
Onaylar ve spesifik tavsiyeler ayrı ayrı görüldüğü gibi .....
Bence yanlış yorumluyorsunuz, 504/507 VW tarafından belirlenmiş spesifikasyon zaten. spesifikasyon tavsiye demek değil. spesifik tavsiye demiyor, aşağıdaki spesifikasyonlar içinde tavsiye tavsiye eder diyor.
zaten alttakiler daha eski spesifikasyonlar. artık kullanılm alanları azaldığı/bittiği için test edilmemiştir o yüzden öyle yazılmıştır diye düşünüyorum.
Rymaxta sizin tanımlamanızla onaylı (504/507 şartlarını sağlıyor):

Alsam mı bilemedim.
Benim bakım 15 mart 2022 den sonra
almanı tavsiye ederim hocam, yağa bir şey olmaz, şurada kalmış 3 ay. hatta polen filtreni bile al derim. Son zamanlarda servis fiyat verirken günlük veriyor.

almanı tavsiye ederim hocam, yağa bir şey olmaz, şurada kalmış 3 ay. hatta polen filtreni bile al derim. Son zamanlarda servis fiyat verirken günlük veriyor.
Mehmet hcam tamam alacağım bir tane.
Peki antifiriz
LM KFS 13 1L 4 tanemi
Motul G13 Ultra 5L 1 tanemi mi almalıyım?

Bana LM KFS13 daha mantıkı duruyor. ileriki dönemlerde eksilme vs olursa 1L alma şansı var.

@forzaGilles

Bence yanlış yorumluyorsunuz, 504/507 VW tarafından belirlenmiş spesifikasyon zaten. spesifikasyon tavsiye demek değil. spesifik tavsiye demiyor, aşağıdaki spesifikasyonlar içinde tavsiye tavsiye eder diyor.
zaten alttakiler daha eski spesifikasyonlar. artık kullanılm alanları azaldığı/bittiği için test edilmemiştir o yüzden öyle yazılmıştır diye düşünüyorum.
Rymaxta sizin tanımlamanızla onaylı (504/507 şartlarını sağlıyor):
[/URL][/URL]
Anladım hocam.
Rymax da rymax yetkilileri tarafından 504/507 teknik kriterlerini /gereksinimlerini/spesifikasyonlarını karşılayacak sekilde üretilmistir. O konuda sabitiz.
Ama vw-ag tarafından , getir kardeşim yağını 2 yıl/100.000 km test edicem (tek dolum degil tabi)
Ondan sonra ONAY (approval) kaşesi basayım demişmi onu merak ettim.

Listede rymax ı göremedim. ??

Son düzenleme:
Anladım hocam.
Rymax da rymax yetkilileri tarafından 504/507 teknik kriterlerini /gereksinimlerini/spesifikasyonlarını karşılayacak sekilde üretilmistir. O konuda sabitiz.
Ama vw-ag tarafından , getir kardeşim yağını 2 yıl/100.000 km test edicem (tek dolum degil tabi)
Ondan sonra ONAY (approval) kaşesi basayım demişmi onu merak ettim.

Listede rymax ı göremedim. ??
15. sayfada hocam
sonlara doğru

Son düzenleme:
Mehmet hcam tamam alacağım bir tane.
Peki antifiriz
LM KFS 13 1L 4 tanemi
Motul G13 Ultra 5L 1 tanemi mi almalıyım?

Bana LM KFS13 daha mantıkı duruyor. ileriki dönemlerde eksilme vs olursa 1L alma şansı var.

@forzaGilles
Liqui Moly KFS 13 veya Motul G13 Ultra ikisi de olur hocam., Motul 'ün de 1lt. olarak satışı var hocam.

Bana kalırsa;
4 Lt. Liqui Moly KFS 13 alın, +1 lt. KFS13 dediğiniz gibi (eksilir ise ilave yapmak için)

4 Litre saf su (karışım yapmak için) +10 Litre saf su (sistemin içini temizlemek için)

Forumumuzdaki bu Liqui Moly konusu epeydir aktif ve gerek üyelerimiz gerekse ziyaretçiler tarafından muhtemelen yüzlerce sipariş verilmiştir. Geçen günlerde bir üyemizin marka ile yaşadığı sorun dolayısıyla konu geçici olarak kilitlenmiştir. Sorun çözüldüğü taktirde tekrardan açılacaktır.

İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt