R sahibi oldum. Hayalden Öteydi...

Yusuf Başkan çok güzel 10 numara olmuş eline sağlık. En çok istediğim özellik (özellikle eşli kullananlara ideal)  Yapacak bir şey kalmayınca araç satılırmış Ama biz biniciyiz değil mi ?  ;)

@yusuf Koltuklar sahane olmus, gule gule kullanin, B8'in koltuklari mi? Ben de uzun suredir koltuk ariyorum ama bulamadim.

Maşallah
Her geçen gün daha da doluyor R
Güzel günlerde keyifle Kullanasın Yusuf Hocam.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yok hocam onun mümkünatı var mı emin değilim henüz. Easy entry koltuk için. İnerken geri gidiyor. Kontak çevirince hafıza ya dönüyor tekrar.
Şu aracı canlı görmek isterdim. Maşallah. :D HP & TORK'a yönelik bir çalışma düşünüyor musunuz? Stock değerleri nedir?

Moderatör tarafında düzenlendi:
@yusuf Koltuklar sahane olmus, gule gule kullanin, B8'in koltuklari mi? Ben de uzun suredir koltuk ariyorum ama bulamadim.
Koltuk desenini soruyorsanız R koltukları hocam. Ama koltuk altyapısı B8 Passat. Çıkmacılardan bulabilirsiniz. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yusuf Başkan çok güzel 10 numara olmuş eline sağlık. En çok istediğim özellik (özellikle eşli kullananlara ideal)  Yapacak bir şey kalmayınca araç satılırmış Ama biz biniciyiz değil mi ?  ;)
Bir aksilik olmazsa bundan daha güzel araç almak çok zor. İnşallah uzun yıllar binerim.

Şu aracı canlı görmek isterdim. Maşallah. :D HP & TORK'a yönelik bir çalışma düşünüyor musunuz? Stock değerleri nedir?
Onlara dokunmayı düşünmüyorum hocam. Vw Mühendisleri sağolsun fazla fazla koymuşlar. Günlük kullanım için fazla bile. 

Retrofit işlemleri kaldığı yerden devam ediyor. 

Çıkma passat highline koltuğu sayesinde ön iki koltuk elektrikli hale geldi. Sürücü tarafı masajlı ve hafızalı. İşlemler Apo usta da yapıldı.

Ekli dosyayı görüntüle 21466

Ekli dosyayı görüntüle 21467Ekli dosyayı görüntüle 21469

Çevre görüş için ön kamera da takıldı. Şu An ön ve arka aktif. Ön kamera acc radarının hemen altında duruyor.

Ekli dosyayı görüntüle 21468
Yusuf kardesim herseyi birak once su plakayi ve plakaligi degistir. O nasil bir font nasil bir sekildir.

Geri
Üst Alt