Silvershadow sonunda hayaline kavuştu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hayırlı ve uğurlu olsun... Sevdiklerinizle birlikte nice güzel günlerde kullanın...
Uzun zamandır takip ediyordum, hayalinizdeki araca kavuşmanız ve bu mutluluğu paylaşmanız çok güzel...
Sizin gibi Golf'ün hakkını veren ve araçla birlikte markayı çok iyi tanıyan bir sürücüye VW mutlaka bir hediye vermeli...

Hocam inceleme videosu ne zaman geliyor inşallah?

:D
WD7QGE.jpg

Değerli Hocam

Teklifiniz için teşekkür ederim.  

Ancak kendisinin bulunduğu videoları izleyemeyen ve kendi fotoğraflarına bakmaktan hoşlanmayan bir adamım ben. 

Herkes iyi olduğu işi yapmalı. 

Bana büyü bozulacak gibi geliyor.

Harcım değilmiş gibi ya da..

Yazdığımdan daha iyi konuşabilirsem kaygım yok inanın.. eğitimciyim ve sesim benim en önemli enstrümanım. Ancak kendimi videolarda izlersem doğallığımı yitirebileceğim kaygım var. 

Beni bağışlarsınız umarım.

Murat Hocam
Hayırlı uğurlu olsun Allahım kaza bela göstermesin güzel günlerde binmek nasip etsin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Değerli Uğur Hocam

Teşekkür ederim.

Tüm o güzel dileklerin taştığı yüreğinize sağlık.. 

Hocam hayırlı uğurlu olsun. Rabbim Sevdiklerinizle birlikte kazasız ve keyifli yolculuklar nasip etsin. Kendi aracımı yükseltmiş gibi sevindim ve heyecanlandım başlığı gördüğümde

SM-A310F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Değerli Hocam 

Sağolun...Varolun...

Mutluluk bireysel bir duygu değildir. Tek başına mutlu olabilenler yalnızca ben merkezli bir dünyada yaşayan ve bizler gibi olmayanlardır.

Saygı ve sevgilerimle.. 

Hayırlı ve uğurlu olsun... Sevdiklerinizle birlikte nice güzel günlerde kullanın...
Uzun zamandır takip ediyordum, hayalinizdeki araca kavuşmanız ve bu mutluluğu paylaşmanız çok güzel...
Sizin gibi Golf'ün hakkını veren ve araçla birlikte markayı çok iyi tanıyan bir sürücüye VW mutlaka bir hediye vermeli...
Değerli Hocam 

Sagolun Varolun. 

Aslında aracımı satın aldığım bayide bugüne kadar görülmemiş bir indirimle Doğuş'tan bir ödül kazandım.

Bayideki değerli dostum ben teklif bile etmeden orijinal paspas orijinal bagaj havuzu iki bluetooth anahtarlık ile orijinal deri anahtarlığı hediye etti.

Yapılanlar geri donuyor insana elbet..

Özet...Yer uçağı benimkisi...

Daha önce farkına varmamışım; manuel ciddi ciddi yoruyormuş. Uzun yolda yorgunluk böylece kendi adıma tarih oldu. Pahalı bir güzellik ancak hem kendisine verilen parayı sonuna kadar her dakika hissettiren kullanışlı ve alınacak en değerli opsiyonel donanım hiç kuşkusuz.

Teorik olarak bildigimden  Kullanım kurallarına kolayca alıştım. 

Cruise kontrolde frene basılıyken aktive olmadığını ve res düğmesiyle kayıtlı hıza, set tuşuyla o anki hızınıza hızlı ayar yapıldığını hatırladım.. cruise control ile ayarlı hız aşıldığında 2 vites  düşerek kompresyonla hızını korumaya çalıştığını, sürüş profili secimi gibi ucuz bir donanımla gelen süzülme özelliğinin ne kadar büyük bir ihtiyaç olduğunu yeniden hatırlıyorum. 

İster 16 jantlar isterse hankooklar sorumlu olsun bu konforlu sürüş hissinde süspansiyonların mutlaka basrolde olduğunu düşünüyorum.

Hani yıllar önce ayrılıp da bir türlü kavuşamadığınız sevgilinizle tesadüfen karşılaşmış da gözlerine uzuuun uzun bakarken ellerine dokunma ihtimali ile yüreğimizin yıllardır süren fırtınası dinmişçesine... vites koluna bir kez ve son kez dokunuyorsunuz sonra sonsuz vitesli veya hiç vitesi yokmuşçasına pürüssüz vanilya sürüş... gaz pedalının dibindeki düğmeye basınca kick down sizi hazır beklerken güç hemen ayak parmak ucunuzdayken tenezzül etmeyip bir uçaktaymışçasına süzülerek ilerlemek.. radyo Kordelya da fonda terennüm eden.... 

"Elbet bir gün kavuşacağız

bu böyle yarım kalmayacak.."

güftesi, Muzeyyen Senar'ın sesi kulaklarımda...

İşte bak kavuştuk diyorum..

mırıldanıyor bana tatlı tatlı ve virajları yutuyor parmak uçlarımda yolların nabzını tutuyorum.. tıpkı bir sevgilinin elini tuttuğunda hissettiğindeki gibi yürek çırpıntısına dönüşüyor. Içinde herkes mutlu, normalde yol tutan midesi alt üst olan sanki o değilmiş gibi mutlu küçük kızım. Onu mutlu eden her şey benim de sevgimi kazanıyor elbette.. yüreğimi yıllar önce kaptırdığım o kurşun gri mağrur Golf'üme yavaş yavaş özlemim diniyor.

Olmaz denen oldu.. 

sanki sihirli sözcükleri söyleyip gizemli değneği değdirince muhteşem bir faytona dönüşen bal kabağı masalını gerçekleştirdi... 

Aman Allah'ım Saat kaç?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt