Silvershadow sonunda hayaline kavuştu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Son gün de olsa MTV vergisini ödedim. 408,50 lira..

Bu konfor hissine bu vergi... harika..

(1 Hazian itibariyle satın alınırsa ödenmiyor.  )

Murat Hocam,

Hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle. 

Ben de sizle görüşürken bahsettiğim aracı dün itibarıyla almış bulunmaktayım. Koltuklar ile ilgili ilk izlenimlerinizi yazmışsınız,  kesinlikle hak veriyorum, terletme konusu sıkıntılı. :)

Murat Hocam,

Hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle. 

Ben de sizle görüşürken bahsettiğim aracı dün itibarıyla almış bulunmaktayım. Koltuklar ile ilgili ilk izlenimlerinizi yazmışsınız,  kesinlikle hak veriyorum, terletme konusu sıkıntılı. :)
Değerli Hocam 

Teşekkür ederim 

Size de Golfünüzü güzel günlerde sevdiklerinizle birlikte kullanmanızı dilerim. 

Hocam tatildeydim cepten gördüm konuyu ama yazamadım. Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız kullanın inşallah.

Koltuk konusuna katılıyorum ben de, terletiyor :/

Bir de Orijinal Paspas ve Orijinal Bagaj Havuzu hediye olarak mı aldınız? Bu ikisini satın almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz?

@ciao 

Değerli Hocam

Teşekkür ederim. 

Tüm.iyi dileklerinizi sisin için de diliyorum.

Bu ikisinin orijinali guzel geç kalmadan almalı.

Hocam,

Hayırlı uğurlu olsun insallah, kazasız belasız sevdiklerinizle güzel günlerde kullanın insallah.

s=bigstar

Sizin adınıza ve en çokta o şanlı Golf adına çok sevindim Murat Ağabey, sizin gibi bir sahibi olduğu için. 

Güle güle, sevdiklerinizle birlikte keyifle ve sağlıkla  kullanın. Aklınızdaki planı da gerçekleştirmeniz dileğiyle, İnşallah.

Sizin adınıza ve en çokta o şanlı Golf adına çok sevindim Murat Ağabey, sizin gibi bir sahibi olduğu için. 

Güle güle, sevdiklerinizle birlikte keyifle ve sağlıkla  kullanın. Aklınızdaki planı da gerçekleştirmeniz dileğiyle, İnşallah.
O eşsiz yorumunuz sayesinde yüzüme Sabahın bu saatinde güzel bir gülümseme gelip yerleşti. Çok teşekkür ederim değerli Hocam. Amin..

Bu ani yükseliş sonrası Fiyat dengesi kurulana kadar bekleyeceğim sanırim.  

Arac %60 lık dilimi geçtiği için Şu andaki fiyatı ile satın almak istediginizdeki fiyatı arasında uçurum oluştu. Kampanya bitiminde sular durulur..

1.750 km olmuş bile...

Rodaj da son demlerinde.

S vitese alıp gazlamak nasıl olur göremeyeceğim sanırim.

@silvershadow Hocam günaydın.

Ben de sizin gibi 1.5 TSI motoru bekliyorum.

Siz en geç Eylül başı gibi demiştiniz.

Telefonla görüştüğüm satış temsilcileri yıl sonu gibi diyor.

@silvershadow Hocam günaydın.

Ben de sizin gibi 1.5 TSI motoru bekliyorum.

Siz en geç Eylül başı gibi demiştiniz.

Telefonla görüştüğüm satış temsilcileri yıl sonu gibi diyor.
Değerli Hocam 

Bana güvenebilirsiniz. :)

ST mecburen elindeki araçları bitirmek isteyecektir.

Güncel yakıt tüketimi verisi

Dizelden farksız.. 

nlNPdM.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt