Sigorta ve Kaskonuzu Nerede, Ne Kadara Yaptırdınız?

@Kysr038 Adaşım cam meden orjinal değil?

@Kysr038 Adaşım cam meden orjinal değil?
Evet cam muafiyetli, başa gelince aradaki fiyat farkını verecez artık.

Cam hasarlarının anlasmalı cam servislerimiz dısında degistirilmesi halinde 150-TL'den az olmamak kosulu ile %20 oranında tenzili muafiyet uygulanacaktır.

Orjinal cam klozu olan kaskolar da var fiyatları uçuk
Screenshot_2022-05-07-13-25-09-51.png

HDI de cam muafiyetsiz yokmuydu?
Yoktu hocam, değiştirilebilecek şeyler kısıtlı, imm değeri değiştiriliyor sadece. Orjinal cam seçince direkt 4269 lira Ak sigorta.

Aracımı yeni aldım eşim adına kasko yaptırdım 5400 TL ilk aracı ve ilk kasko

Yoktu hocam, değiştirilebilecek şeyler kısıtlı, imm değeri değiştiriliyor sadece. Orjinal cam seçince direkt 4269 lira Ak sigorta.
Hayırlı olsun hocam,kazasız belasız bir yıl diliyorum.Bu fiyatları keçiden aldınız galiba,asla güvenmediğim bu yerden aldığınız fiyatı varsa acentenizden de teyit ettirmenizi isterim doğrusu.keçi ve hatta hatta sigorta şirketlerinin online işlemler sayfaları bile hiçbir teminat açılımını çok paylaşmak istemiyor.Ben 5500ödedim kaskoma,iş keçiye kalsa benim poliçeyi 3200e bırakacaktı mesela ama gelin görün ki sadece cam muafiyetiyle kalmıyor.

Golf için 20 günüm var bakalım trafik ve kasko ne çıkacak geçen yıl komplesine 2000küsür vermiştim

Hayırlı olsun hocam,kazasız belasız bir yıl diliyorum.Bu fiyatları keçiden aldınız galiba,asla güvenmediğim bu yerden aldığınız fiyatı varsa acentenizden de teyit ettirmenizi isterim doğrusu.keçi ve hatta hatta sigorta şirketlerinin online işlemler sayfaları bile hiçbir teminat açılımını çok paylaşmak istemiyor.Ben 5500ödedim kaskoma,iş keçiye kalsa benim poliçeyi 3200e bırakacaktı mesela ama gelin görün ki sadece cam muafiyetiyle kalmıyor.
Sağolun hocam

Evet full bir kasko değil.
Bazı teminatlar düşük,
IMG_20220508_183359.jpg
sadece imm yüksek, ikame araç süresi kısa 2 x 7 gün

Screenshot_2022-05-08-18-35-11-87.png

Benim için yetkili servis ve yüksek imm önemliydi.

İkisini uyguna bulduğum geçen sene de aynısını kullandığım için bundan devam edeyim dedim.

Bu arada karttan 2742 tl kesiliyor. Aradaki 131 lira farkı 2 hafta sonra karta iade ediyorlar. Böylelikle 2611 tl ye gelmiş oluyor. Poliçe de 2742 tl olarak kesilmiş.

Golf için 20 günüm var bakalım trafik ve kasko ne çıkacak geçen yıl komplesine 2000küsür vermiştim
Kasko 30 gün önceden sorgulama ve ödeme yaptırabiliyorsunuz hocam

Sağolun hocam

Evet full bir kasko değil.
Bazı teminatlar düşük,
Ekli dosyayı görüntüle 57735
sadece imm yüksek, ikame araç süresi kısa 2 x 7 gün

Ekli dosyayı görüntüle 57734

Benim için yetkili servis ve yüksek imm önemliydi.

İkisini uyguna bulduğum geçen sene de aynısını kullandığım için bundan devam edeyim dedim.

Bu arada karttan 2742 tl kesiliyor. Aradaki 131 lira farkı 2 hafta sonra karta iade ediyorlar. Böylelikle 2611 tl ye gelmiş oluyor. Poliçe de 2742 tl olarak kesilmiş.

Hocam manevi ve göze gelmeyen hukuksal koruma da minimumda resimdeki değerler kadar olmalı.Zeyil yapabiliyorlarsa hukuksal korumanızı artırın.

Ekli dosyalar

• 7E0B6CB3-5933-4EDB-842A-EE20F3994814.jpeg
    7E0B6CB3-5933-4EDB-842A-EE20F3994814.jpeg
    37.3 KB · Görüntüleme: 14
Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde bir eğitim uçağı Bursa’da bir mahalleye düştü ve bu ölümlü bir kaza,maddi hasarlara sebep oldu.

Soru şu;
Aracınızın üstüne bir hava taşıtı düşerse kaskonuz karşılar mı? Bence düşünen çok olmuştur.

Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde bir eğitim uçağı Bursa’da bir mahalleye düştü ve bu ölümlü bir kaza,maddi hasarlara sebep oldu.

Soru şu;
Aracınızın üstüne bir hava taşıtı düşerse kaskonuz karşılar mı? Bence düşünen çok olmuştur.
1 saniye bile dusunmedim valla :)

Geri
Üst Alt