Tamponu surttum

AvcMehmet

Yeni Üye
İsim
can
Değerli hocalarim herkese gunaydin bu sabah aracımı parkederken tamponun sol ucunu sürttüm bunun için yapılması en uygun yolu danışmak istiyorum şimdiden teşekkür ederim
74903002ef246daf513884d0b8b91da7.jpg

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@AvcMehmet geçmiş olsun hocam servis rötuş için ücret almıyor ama çok da üzerinde uğraşmıyor ince işçilik yok anlayacağınız

[mention=4865]AvcMehmet[/mention] geçmiş olsun hocam servis rötuş için ücret almıyor ama çok da üzerinde uğraşmıyor ince işçilik yok anlayacağınız
Bırakmamız gerekiyormu hocam aracı internetteki setlerden alip kendimiz yapsak nasıl olur

@AvcMehmet  alırlar hocam hemen başında beklerseniz belki istenen sonuca ulaşabilirsiniz. Zaten çok birşeyi yok yüzeysel görünüyor. Elinizden geliyorsa öyle işler kendiniz de uğraşabilirsiniz tabiki.

[mention=4865]AvcMehmet[/mention]  alırlar hocam hemen başında beklerseniz belki istenen sonuca ulaşabilirsiniz. Zaten çok birşeyi yok yüzeysel görünüyor. Elinizden geliyorsa öyle işler kendiniz de uğraşabilirsiniz tabiki.
Teşekkür ederim hocam değerli bilgileriniz için

geçmiş olsun hocam. sıkıntı yok tampon bu gibi durumlar için var zaten aracın gözden çıkarılabilir yerleri. tekrar geçmiş olsun diyorum, göz estetiğinizi bozuyorsa rötuş işi halleder, satarkende sıkıntı olacağını sanmam. yürüyende motorda sıkıntı olmasın tampon felan çokta önemli değil. bizim türk kullanıcılar şunu benimsese artık. 

geçmiş olsun hocam. sıkıntı yok tampon bu gibi durumlar için var zaten aracın gözden çıkarılabilir yerleri. tekrar geçmiş olsun diyorum, göz estetiğinizi bozuyorsa rötuş işi halleder, satarkende sıkıntı olacağını sanmam. yürüyende motorda sıkıntı olmasın tampon felan çokta önemli değil. bizim türk kullanıcılar şunu benimsese artık. 
Haklisiniz hocam ama göze batıyor meret :) /emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20">

@AvcMehmet Çok geçmiş olsun hocam. Bunu yaptırmanıza gerek dahi yok. Şuanda sürekli bunu düşündüğünüzü ve sürekli gözünüze battığını tahmin edebiliyorum.  s=bigstar

VW’ye gittiğiniz bir zaman 5 dk içinde rötuş boyası yaparlar ücretsiz.

[mention=4865]AvcMehmet[/mention] Çok geçmiş olsun hocam. Bunu yaptırmanıza gerek dahi yok. Şuanda sürekli bunu düşündüğünüzü ve sürekli gözünüze battığını tahmin edebiliyorum.  s=bigstar
VW’ye gittiğiniz bir zaman 5 dk içinde rötuş boyası yaparlar ücretsiz.
Bir ara ugricam hocam kapı gicirtisida başladı yavaştan zaten.

Hocam geçmiş olsun öncelikle.

Benim araçta da vardı. Servis rötuşla halletti ama daha kötü oldu. Ben başlarında olmayınca baştan sağma yapmışlar.

Bir de malum İstanbul olunca park sırasında sürtenler de olmuş. Bir daha ki son bahara hem ön hemde arka tamponu dışarıda komple boyatacağım ben

Arkadaşlar sorunu böyle bi sekilde halletmeye çalıştım örnek oluşturması acısından paylaşıyorum
5f34d39d43e684f93332f41d77aa52f0.jpg

Geri
Üst Alt