ESP Hatası

Halil Atalay

Yeni Üye
arkadaşlar sa. daha önce de yazmıştım marş basınca araba stop ediyor ve esp, lastik basınç ve el freni hatası veriyor diye bir kaç yere gösterdim akü dediler değiştirdim. bugün sabah aracın kontağını taktım yarım çevirdim aynı hataları tekrar verdi sorunu bi türlü bulamadılar yetkili servise de gitmek istemiyorum fahis fiyatlardan dolayı konu ile alakalı bilgi olan yardım ederse sevinirim.

Araç golf 2014 1.6 TDİ

Ekli dosyayı görüntüle 14957

Ekli dosyayı görüntüle 14958

Hocam merhabalar.

Bu sorunun çok büyük bir şey olduğunu sanmıyorum. Serviste çok kısa sürede çözeceklerdir. Çok fahiş ücret istenmez bence.

@yer_ucagi_34 cihaz bağlayıp sorunu tespit etmeye 350 gibi bişey alıyorlardı en son neyle karşılaşacağımı bilmediğim için cesaret edemiyorum gitmeye

@yer_ucagi_34 cihaz bağlayıp sorunu tespit etmeye 350 gibi bişey alıyorlardı en son neyle karşılaşacağımı bilmediğim için cesaret edemiyorum gitmeye
Hocam dışarıda yaptırmaya çalışsanız cebinizden daha çok para çıkar.

En büyük örneği üstte duruyor. Akü demişler değişmişler geçmemiş. Ama akü parası gitti. Bir kez daha gitseniz bu sefer de başka bir şey diyecekler.

şimdi aradım yapılan işe göre 500e kadar çıkıyor dediler ellerine düşmüşken de öpmeden bırakmazlar :)

pazartesi değiştirdim aküyü şimdi marş bile basmıyor kontağı yarım yapınca uyarı veriyor 

pazartesi değiştirdim aküyü şimdi marş bile basmıyor kontağı yarım yapınca uyarı veriyor 
Demekki şarj dinamosunda sorun var , akü şarj olmuyor bu sorun çoğunlukla akü kaynaklı oluyor değerli hocam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

şarj dinamosu olsa sürekli yapmaz mı gece 12 de park ettim aracı sabaha 7 de çalıştırdım hata verdi saat 8 de iş yeri otoparkına koydum akşam 6 ya kadar hiç çalışmadan duruyor araç ama akşam hiç sıkıntı olmuyor sadece sabah yapması garip geliyor bana da ?

şarj dinamosu olsa sürekli yapmaz mı gece 12 de park ettim aracı sabaha 7 de çalıştırdım hata verdi saat 8 de iş yeri otoparkına koydum akşam 6 ya kadar hiç çalışmadan duruyor araç ama akşam hiç sıkıntı olmuyor sadece sabah yapması garip geliyor bana da ?
Dediğim gibi akü ve sarj dinamosu kontrolü yapılması gerekli araba çalışırken ölçüm yapilacak , aküyü aldığınız yer ile bir görüşün

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocam yanlış bilmiyosam servis arıza tespit ettirip yaptırmazsan ücret talep ediyor.tamiri serviste yaptırırsan ayrıca arıza tespit ücreti alınmıyor.

Geri
Üst Alt