Ben kimim ve burada ne arıyorum? Detaylar içeride...

nohackmove

Yeni Üye
İsim
Metin
Merhabalar,ismim Metin.

2010 yılında babamın kendisine golf 6 1.4 tsi alması ile VW ile tanıştık. Daha sonra annem 2015 te yeni kasa polo 6 1.2 tsi dsg aldı ve kendisi ile ortak olarak kullanmaya başladık. Araçların ikisindende çok memnunum. İki araçtada park halinde yaşanan dış etmen kaynaklı ufak tefek nazarlıklar var onun dışında araçlara çok iyi bakarız. Kimse kimseyi üzmez pek. Suyunu yağını iyisinden seçeriz. 

Ben bilişim sektöründe özel bir şirkette sistem uzmanı olarak çalışıyorum. Geçtiğimiz yıl evlendim ve eşimin direksiyon sevdası ile paylaşımlı araçtan ziyade ikimiz için dsg tsi bir golf 7 almak istiyorum. Malum doviz vergi vs derken ailemin aksine ben aracımı ikinci el olarak tercih edeceğim. Aktif bir vw veya golf forum topluluğu ararken kendimi burada buldum. Önümüzdeki bir kaç ayı piyasa ve kullanıcı yorumlarını araştırarak geçireceğim arada sizlerede danışmak istiyorum. 

Umarım beni aranıza kabul edersiniz. Bu arada DH de eskilerdenim. Belki yolumuz orada da kesişir. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aramıza hoşgeldiniz değerli hocam.

Dediğiniz gibi döviz ve vergilerle araç fiyatları bir hayli yükselmiş durumda. Çok fazla kilometre yapmıyorsanız dsg tsi kombini güzel bir tercih olacaktır. Umarım dilediğiniz gibi bir araç bulabilirsiniz. Burada istediğinizi sorun soruşturun, herkes elinden geldiğince her konuda yardımcı olmaya çalışacaktır. 

Aramızda DH'nin eskilerinden hocalarımızda var fakat artık oralarda pek aktif değiller.

Tekrardan hoşgeldiniz, iyi forumlar. :)

Merhabalar,ismim Metin.
2010 yılında babamın kendisine golf 6 1.4 tsi alması ile VW ile tanıştık. Daha sonra annem 2015 te yeni kasa polo 6 1.2 tsi dsg aldı ve kendisi ile ortak olarak kullanmaya başladık. Araçların ikisindende çok memnunum. İki araçtada park halinde yaşanan dış etmen kaynaklı ufak tefek nazarlıklar var onun dışında araçlara çok iyi bakarız. Kimse kimseyi üzmez pek. Suyunu yağını iyisinden seçeriz. 
Ben bilişim sektöründe özel bir şirkette sistem uzmanı olarak çalışıyorum. Geçtiğimiz yıl evlendim ve eşimin direksiyon sevdası ile paylaşımlı araçtan ziyade ikimiz için dsg tsi bir golf 7 almak istiyorum. Malum doviz vergi vs derken ailemin aksine ben aracımı ikinci el olarak tercih edeceğim. Aktif bir vw veya golf forum topluluğu ararken kendimi burada buldum. Önümüzdeki bir kaç ayı piyasa ve kullanıcı yorumlarını araştırarak geçireceğim arada sizlerede danışmak istiyorum. 

Umarım beni aranıza kabul edersiniz. Bu arada DH de eskilerdenim. Belki yolumuz orada da kesişir. 
Aramıza Hoşgeldiniz Hocam. Doğru Adreste olduğunuzu garanti ederiz.Forum sayfamız saygı sevgi ve Samimiyet çerçevesinde Aile ortamı tadında olup Golf e dair herşeyi bulabileceğiniz bir yerdir.Ne demek istedigimiz kisa zamanda anlayacaksiniz sizlerde.Selam eder iyi Forumlar diliyorum.

Sent from my SM-G950F using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Geri
Üst Alt