Güncel Bakım Masrafları

Önümüzdeki ay yıllık bakım vakti geliyor. Geçen sene yaptığım gibi motor yağını kendim alıp götüreceğim. Liqui Moly sitesi için indirim kodu vs var mıdır? Geçen sene kodla aldığım indirimin kıymeti vardı, şimdi indirim olsa dişe dokunur mu o da tartışılır ama kullanan varsa sorayım dedim.

hala servise gidip 4 katı fiyata bakım yaptıran mı var gerçekten :D garantiden sonra servisle işim olmaz. İyi araştırıp düzgün yere iş yaptırırsan pişman olmazsın sanayide

Önümüzdeki ay yıllık bakım vakti geliyor. Geçen sene yaptığım gibi motor yağını kendim alıp götüreceğim. Liqui Moly sitesi için indirim kodu vs var mıdır? Geçen sene kodla aldığım indirimin kıymeti vardı, şimdi indirim olsa dişe dokunur mu o da tartışılır ama kullanan varsa sorayım dedim.
Hocam diğer yerler ile de iletişime geçip isteyebiliriz filtre ve diğer parçalar da dahil olacak şekilde.

Vag grup garantisi kac yıl, iyi niyet garantisi nedir, hangi şartları saglarsam iyi niyeti görebilirim, masrafın yüzde kaçını GARANTİ karşılar, hangi hususlar sorunlar arızalar iyi niyet ile giderilebilir.
Ben mi markaya iyi niyet göstereceğim, marka mi bana iyi niyet gösterecek (sakata gelmeyelim) :) bilenler tecrübe edenler bilgi verebilir mi?

Hocam diğer yerler ile de iletişime geçip isteyebiliriz filtre ve diğer parçalar da dahil olacak şekilde.
Bayiden henüz teklif istemedim ama sanayiye abone olmak için psikolojik sınırı geçmeme biraz daha var hocam. :) O yüzden bakımı yetkilide yaptırmayı düşünüyorum, sadece yağı temin edeceğim. Periyodik bakım pakedi gibi bir şey için isteyelim olarak anladım mesajınızı.

Vag grup garantisi kac yıl, iyi niyet garantisi nedir, hangi şartları saglarsam iyi niyeti görebilirim, masrafın yüzde kaçını GARANTİ karşılar, hangi hususlar sorunlar arızalar iyi niyet ile giderilebilir.
Ben mi markaya iyi niyet göstereceğim, marka mi bana iyi niyet gösterecek (sakata gelmeyelim) :) bilenler tecrübe edenler bilgi verebilir mi?
Ben artık bayilerin iyi niyet gösterecek durumlarının kalmadığı görüşündeyim...ancak kendilerini kurtarma durumundalar bu şartlarda

Listesinden Sıfır vw Araba almaya bayiye gidicem .....hoşşştttt araba maraba yok gardaşımmmm deyip kovacaklar.

Sonra gidip sarı siteden +100.000 fazlasına 3000 ! 5000 km devirmis olanını alıp

Dönüp dolaşıp garanti+ iyi niyet ayağına tekrar yetkilinin koynuna giricem.

Rezalet aşaaağılık bi senaryo!!!!

Arkadaşlar selam, haziran 18de balataları değiştirdim ön ve arka, bir de fren hidroliğini serviste, toplamda 500 km yol yaptım ama uzun yol, fren çok kullanmadım halen tutmuyor gibi hissediyorum, sürekli bas çek yapıyorum pedala ama halen zayıf geliyor alışır diye bekledim henüz servisi aramadım ama bir size danışayım dedim ilk.

Arkadaşlar selam, haziran 18de balataları değiştirdim ön ve arka, bir de fren hidroliğini serviste, toplamda 500 km yol yaptım ama uzun yol, fren çok kullanmadım halen tutmuyor gibi hissediyorum, sürekli bas çek yapıyorum pedala ama halen zayıf geliyor alışır diye bekledim henüz servisi aramadım ama bir size danışayım dedim ilk.
Hava yapmıştır veya havasını düzgün alamamış olabilirler., gösterin halletsinler.

2 ay önce 5-30 Shell motor yağı aldım Man hava filtresi polen filtresi aldım attım kenara fiyatlar neredeyse 2 ye katlamış 1.2 TSİ için

Audi a3 8v kasa 30 TFSİ (1.0 tfsi) için 75.000 km bakımda çıkan miktar. İlave olarak iki balata değişimi var.

Ekli dosyalar

• A8E1E084-6FCB-4AA3-A570-37D535F0FFBD.jpeg
    A8E1E084-6FCB-4AA3-A570-37D535F0FFBD.jpeg
    92.2 KB · Görüntüleme: 124
Audi a3 8v kasa 30 TFSİ (1.0 tfsi) için 75.000 km bakımda çıkan miktar. İlave olarak iki balata değişimi var.
fiyatlar uçmuş bendede a3 var geçen 60k bakımını 2000 küsüre yaptırmıştım

• Beğen
Tepkiler: SCC

Golf 7 1.6 tdi manuel için

debriyaj seti ve devirdaim için servisten 10400 tl fiyat aldım 14binden bu fiyata düştü yaştan dolayı %30 indirim ile birlikte.
dışarıda
ina marka devirdaim ve sachs marka debriyaj seti (orijinal parçalar) 1500+2500 şeklinde 4000tl ye geliyor

• Beğen
Tepkiler: SCC

Geri
Üst Alt