Güncel Bakım Masrafları

az önce avekten aradılar, eko balata 2 sene gidiyorsa orj olan 4 sene gidiyormuş ama ikisini de fabrika üretiyormuş bir sorun yaşayacağınızı zannetmem dedi orj balata için de 3164 tl dediler ön arka.

• Beğen
Tepkiler: SCC

sizce hangisini taktırmak mantıklı bir daha sorup teyit ediyim en iyisi.
Eco serisi taktıracağıma hella pagid taktırırım. Piyasada ate de var arka 650 Önlere sormadım.. Hellla yarısı satanlar iki ürün haricine ses yapar dediler.. iki üründe hella ate garanti gibi duruyor. Bakalım ben deneyip bilgileniririm.

az önce avekten aradılar, eko balata 2 sene gidiyorsa orj olan 4 sene gidiyormuş ama ikisini de fabrika üretiyormuş bir sorun yaşayacağınızı zannetmem dedi orj balata için de 3164 tl dediler ön arka.
Verdikleri fiyatta bir yanlışlık var.! Eko ile orjinal arasında 1.500 tl. gibi uçuk fiyat farkı olmaz.!

Siz ilk sorduğunuz zaman 1.600 tl. dedikleri fiyat sadece ön balata için miydi.?

Eko seri (made in india) üretimi olur.,

Orjinal balata (avrupa üretimi) olur.

Eco serisi taktıracağıma hella pagid taktırırım. Piyasada ate de var arka 650 Önlere sormadım.. Hellla yarısı satanlar iki ürün haricine ses yapar dediler.. iki üründe hella ate garanti gibi duruyor. Bakalım ben deneyip bilgileniririm.
bekliyorum hocam, önler ate bin küsür tl yanılmıyorsam.

Verdikleri fiyatta bir yanlışlık var.! Eko ile orjinal arasında 1.500 tl. gibi uçuk fiyat farkı olmaz.!

Siz ilk sorduğunuz zaman 1.600 tl. dedikleri fiyat sadece ön balata için miydi.?

Eko seri (made in india) üretimi olur.,

Orjinal balata (avrupa üretimi) olur.
27 nisanda sorduğumda bu şekilde1654785481738.png

geçen salı sorduğumda ise yine aynı fiyatı verdiler ama eko serisi fiyatı, nisanda sorduğumda ise orj parça demiş kafamı karıştırdılar.

27 nisanda sorduğumda bu şekildeEkli dosyayı görüntüle 58744

geçen salı sorduğumda ise yine aynı fiyatı verdiler ama eko serisi fiyatı, nisanda sorduğumda ise orj parça demiş kafamı karıştırdılar.
Tel.den görüşüp teyit ettirmekte yarar var., dediğim gibi orjinal balatada 1.500 tl. fark olmaz. Daha doğrusu eko ile orjinal arasında x2 kat fiyat farkı olamaz

Son 34 bin kilometredir eko seri disk balata kullaniyorum, daha öncesinde eko seri olmayan disk balata kullandik. Ben herhangi bir fark görmedim gayet memnunum. Bir daha tercih edecek olsam gene eko seri tercih ederim.

Bir gün biri gelir? (sene 2031)

2013 de sıfır golf almıştım

Fabrikasyonlardan sonra
"Baba" Ate taktırdım 156 bin gitti
Sonra trw taktırdım 110 bin gitti
Sonra yetkili de eko balatada taktırdım 77 bin gitti

390 bin km sonunda Bunları derse ?

O zaman para/fayda/ömür

Notunu yapıştırırız bu balatalara ?

Kimse şu an notlayamaz ? Çünkü hepsini tecrübe etmek lazım

Hesabı teslim ettikleri arkadaş 2002 doğumlu bir troll galiba :D :)
Bu ne ya? Çok güldüm :D

Hocam benzer durumu bende filtremarketim.com da yaşadım maalesef. Bana yakın olduğu için gidip elden alıyorum içeri girince yarım saatten fazla vaktim gidiyor. Yukarı çıkıyorum sipariş açılıyor. Aşağıdan ödemeyi yapıp alabilirsiniz şeklinde direktif veriyorlar. Ödemesi, oradaki orta yaş üstü personelin memnuniyetsiz şekilde parçayı bulup getirmesi zaten 15-20 dk civarı sürüyor. Genel üslup, gidince otopark olmaması vs zaten tatsız. Dün ben önceden ilgili parçayı, tc nomu, telefon nomu vermeme rağmen ben gelmeden fatura kesip ürünü hazır edemeyeceklerini belirttiler. Zaten telefonla ulaşamadım ulaştığım birim wp’dan yazın biz ilgilenmiyoruz dedi. WP’dan da sürekli büyük harflerle, tutuk tutuk ve posta posta yazıyorlar 😬 İrrite edici oluyor. En son ben telefona bakarsanız konuşalım yazdıktan sonra aradılar. Şimdiye kadar ben ve arkadaşlarım 10’larca set filtre almışızdır ona rağmen güvenip filtreye fatura kesmemeleri vs tatsız. Adıma fatura etseler almasam bile faturayı iptal edebilirler ama yapmıyorlar. Daha evvelinde stokta olmayan parasını ödeyip sipariş verdiğim filtreyi geldi gelmedi diye aramadılar bende iş yoğunluğumdan gidip soramadım. Arkadaşıma hediye filtre alırken o pakete ekleyin şeklinde not düşmeme rağmen yollamamışlar birde hediye aldığımız karbonlu filtreyi farkını iade edip düz karton filtre olarak yollamışlar 😬 Daha sonrasında o sipariş geçtiğimiz filtreyi direkt gidip yine parayı ödeyip ürünü almadığımızı uzun uzun anlatıp stok kontrolü yaptırarak alabilmiştik.

WP konuşmaları ekliyorum:

883D0F26-8D7A-4071-94E5-D9B68952AFCB.jpegD1250A2C-A470-4765-AD77-13696CCB955C.png545F2D1F-2929-4688-905E-3AFB737CCF7F.jpeg

Bence böyle dünyaca ünlü kaliteli bir markanın temsilciliğini yapan firmanın biraz daha özverili olması lazım.

Evet arkadaşlar artık bu filtremarketim sitesi iyice özensiz, umursamaz tavırları olan, rezalet kargo paketlemesi, ürünleri karton kutuya koymaktan bilee acizler, filtrelerin zaten narin yapıda olduğu herkesce malum.,

Bu firmayı 4-5 sene önce ben tavsiye etmiştim., foruma (üye olan ve olmayan) 1000’lerce kişi forum sayesinde kendilerinden ürün aldılar., İlk zamanlar web siteleri bile yoktu., bizler yani forum sayesinde belki de 10.000 ‘lerce insan kendilerinden alış-veriş yaptı.,

Ancak görüyorum ki gün geçtikçe firmanın hizmet anlayışları git-gide daha da kötü bir hale dönüştü., Sonuçta hiç kimse babamızın oğlu değil., bedeli karşılığında hizmet veriyorlar.,

Opel aracımızın bakım zamanı gelmesine rağmen bundan sonra ben bu firmadan “toplu iğne” bilee almamaya karar verdim., kimseye de bu siteden alış-veriş yapmasını tavsiye etmiyorum.

Son düzenleme:
@forzaGilles

Madem ?

Avrupa Flexble service olayının

Araç motor çalışma saati üzerinden
Sadece uzun yol / otoyol sürüşleri icin
24 ay/30.000 km ye izin verdigini biliyoruz (sehirici hic kullanmayacaksın)

Yatan araba = motor çalışma süresi SIFIR dakika/saat olan aractır.

Varmı itirazı olan ?

24 ay boyunca sadece uzun yol yapan aracta 30.000 km giden yağ varken

Yol yapmayan az km yapan aracta (2 yılda 10-12 bin km altı mesela)

Yağ /yağ filtresi / diger filtreler 24 ay dayanır

Filtremarketim dahil diger satıcılar düşünsün?

Ben artık 24 ayda 12-13 bin km yapacak fakirlikte oldugumdan

Filtre miltre pesinde yanar döner koşmam artık

Arka balata

***71 bindeyken yetkili servis bitmis ivedi degismesi lazım
***Ordan çıktım sanayide ustaya gösterdim 4000 daha gider
*** Sonra üzerine 9000 km yaparak aşağıdaki görseldeki haliyle 80.000 km ye geldik (26 şubat)

***Üzerine bi 3000 daha yaptım bugün 83k dayım

*** Ne oldu hani 71.000 de bitmisti? Yetkili servise göre

*** Bitmiyor !!!

*** +5000 daha gider

*** Sonra +6000 daha

Yetkiliye götürsen

Abi sen ne yaptın yaaaa?

Diski yemişsin
Disk tümden erimiş (vah vah
Kaliperi yemeye başlamışsın der ?

IMG_20220611_002026.jpg

• Beğen