Güncel Bakım Masrafları

@Savatage hocam benim arac 140 binde, aslinda balatalarin daha omru vardi ama diskler isininca titreme yapiyordu. Birazda simdi almazsam 1-2 ay sona hic alamicam korkusu geldi bu enflasyonda.

@gembad

Tamam o zaman

150-160 bin genel değişim istatistiği ortalaması var disklerde vw icin .

140k da normal disk değişimi için. (Fren kullanım sıklığı)

97BBE197-2539-4ED6-860B-1EFCA7FCEF86.png
Bugün 1.6TDİ 60000 bin (4.yıl) Golf aracım için zubizu indirimiyle 2108 TL bakım fiyatı aldım.(Karter Tapası dahil)

Teklifi paylaşaydınız keşke.
Teklifi bakım randevusu oluştururken telefonda aldım sözlü olarak.Yağ, mazot filtresi,hava filtresi,yağ filtresi, karter tapası, cam suyu diye saydı.Rutin bakım ekstra bir şey yok.

Teklifi bakım randevusu oluştururken telefonda aldım sözlü olarak.Yağ, mazot filtresi,hava filtresi,yağ filtresi, karter tapası, cam suyu diye saydı.Rutin bakım ekstra bir şey yok.
Bakım yaptırdığınızda bakım faturası paylaşırsanız nerede deüişiklik var görebilir ve tabloyu güncelleriz.
Sürekli yeni fiyat geldiğinden tablo güncelliğini yitirmiş olabilir.

Aracınızın ilk tescil tarihi nedir?

Bakım yaptırdığınızda bakım faturası paylaşırsanız nerede deüişiklik var görebilir ve tabloyu güncelleriz.
Sürekli yeni fiyat geldiğinden tablo güncelliğini yitirmiş olabilir.

Aracınızın ilk tescil tarihi nedir?
22 Kasım 2017

@ZUKERMAN Tablodaki 2.004 olan olmalı Karter tapası ile 2026 tutmalı. demek ki birşeylerin fiyatı değişmiş.
Bakım faturasını paylaşırsanız tablo güncellenir.

Merhaba,
Güncel fiyat bilgisi paylasmak istiyorum.

2014 golf 7 - 1.6 tdi aracimin 133bin km bakimini İstanbul-Altur'da yaptirdim. Rutin bakim dışında ön ve arka balatalar ile ön diskleri de degistirdim. Indirimlerle toplam 3944 tl tuttu.

Geri
Üst Alt