Far İkaz Uyarısı

@Furkan96 Hocam ne yaptınız sorunu cozebildinizmi aynı sorun geçen bende çıkmış düzelmişti serviste bakıma gittim akü arıza veriyor dedi problem yaşamış miydiniz dedi anlattım tamam biz hatayı hallederiz dedi şuan aynı hatayı veriyor sağ ön lamba sinyal uzun normal lamba hiçbiri yanmıyor enteresandir araba highline kayar LED var şuan hepsi ( sağ önde hiç elektrik yok) normal sinyal olarak yanıyor yani sinyal kaymıyor ayrıca arabayı zor çalışıyor ve çalışınca da tarih km sıfırlanıyor acaba yaşayan varmı böyle birşey

IMG_20200613_222405.jpg

IMG_20200613_222358.jpg

IMG_20200613_125517.jpg

Merhaba arkadaşlar,

Geçenlerde sıcak bir havada aracımla yola çıktım yaklaşık 1- 2 km sonra 'sağ far - sol far kontrol kontrol ediniz' şeklinde bir uyarı çıktı. Gündüz vakti olduğu için sağa çekip tüm farları kontrol ettim herhangi bir problem göremedim. DAha sonra arabayı stop edip tekrar çalıştırdım ve herhangi bir uyarı kalmadı. Bu arada alakası var mıdır bilmem ama ilk uyarıyı aldğım an sıcaklık ve nemin yüksekliği ve yola yeni çıkmış olmam nedenli klima max modundaydı. Benzeri bir problem yaşayan oldu mu ? Değerli görüşlerinizi almak isterim.
Merhaba hocam sorunun nedenini öğrenebildiniz mi bende de aynı sorun var araç Audi Q2 2018 model

Geri
Üst Alt