Flaşör içeriye göçtü YARDIM !!!

@armando

Sadece 4lü düğmesi değil de airbag ışığı felan o dikdörtgen parçayı komple çıkarmalısınız. Onun için de parçanın üst tarafından varsa turuncu sökme aparatlarından yoksa da dikkatli şekilde düz uçlu tornavida ile araya sokarak dışarı doğru kastırın. Parça çıkınca soketlerini de çıkarın ama kontak kapalı olsun ki airbag hatası vermesin araç, yoksa vag ile silmek gerekir. O parçayı çıkarınca 4lü kısmı arkasında ki tırnak felan varsa onları kurtarıp çıkarabilirsiniz. 
Hocam dün biraz uğraştım ama yuvadan çıkmadı yada ben işin uzamanı olamadığım için yapamadım sanırım :)

Bende de ayni durum oluştu çözüm bulabilen var mi arkadaşlar? 

geçmiş olsun arkadaşlar kronik bir olay mı bu herkeste olmaya başlamış bende merak ettim çözümü nasıl buldu arkadaşlar konu açılmış lakin havada kalmış...

Moderatör tarafında düzenlendi:
@metinkar bende de durum aynı halen birşey yapamadım. Orjinal satılıyor internette Golf 7 dörtlü flaşör diye geçiyor fiyatı 190 tl imiş. 

Golf 7 de kronik diyemeyiz tam ama çok hassas biraz abanınca hemen düşüyor ucuz bir parça kendiniz değiştirebilirsiniz. İnternette hem yan sanayi hem orijinal bulunuyor.

Orjinal parça bulanlar ozelden veya buradan link paylasabilir mi ben de biraz arattım ancak emin olamadım orjinalliginden bir de bunu bi oto elektrikcide taktırmayi düşünüyorum garantinin bitmesine daha var garanti için sıkıntı yaratır mi? 

@UmutAsar parçayı değiştirmeden düşen üçgen kısmı yeniden taktirma şansımız var mıdır acaba? 

Bende de düştü bu kırmızı kısım. Düğmenin içini açıp hızlı yapıştırıcı ile yapıştırdım çok zor değil 

@coskun023 

Bende de düştü bu kırmızı kısım. Düğmenin içini açıp hızlı yapıştırıcı ile yapıştırdım çok zor değil 
Yorumunuz için teşekkürler.  konsolu komple Sökmeniz gerekti mi peki bunun için yukarıda eski bir tarihte paylaşılmış olan videodaki gibi

@coskun023 düğmenin içini nasıl açtınız hocam anlatırsanız yapılabilir

O düğmeyi defalarca söktüm benim aracımda tek parca halinde acaba iyileştirmeyemi gittiler ?

O video çok amatör, tornavida ile konsol açıyor orda. 

bu videoda çok daha kolay çıkıyor tuş.

Çıkardıktan sonra arka kasımda bir kaç diş var. Onlar açınca iç kısma ulaşılıyor denerseniz çok basit olduğunu görürsünüz.

Geri
Üst Alt