USB sorunu

Takdığın cihaz nerden geldi yani bi arabadan sökülmüş cihazı direk montaj mı yaptın ?
Evet başka araçtan dırek benımkıne taktım.Baska araçtan sokulmustu.Fakat medya cıhaz menuse 5f 'e gırmıyor malesef vag kabloyla 

Hocam parça korumayı kaldırman gerekli kaldırsan bile cihaz tüm özellikleriyle çalışmaz tüm özellikler için yazılım atmak gerekli yabancı forumlarda discovery pro hack diye geçer bu işlem 300 € civarında ve türkiyede yapabilen yok malesef 

Hocam parça korumayı kaldırman gerekli kaldırsan bile cihaz tüm özellikleriyle çalışmaz tüm özellikler için yazılım atmak gerekli yabancı forumlarda discovery pro hack diye geçer bu işlem 300 € civarında ve türkiyede yapabilen yok malesef 
Cıhaz cracklı bı cıhaz bütün özellikleri açık olarak aldım satan arkadaşta bılınclı bırı bu konuda şuan dıreksıyon kumandam calısmıyor ops ekrana gelmıyor bunlarda kodlamayla cozulecektır dıye düşünüyorum .Salı sehır dışına çıkıyorum o yüzden kendım yapabılırsem halletmek ıstedım.15 gün Sonra apo ustada kodlamaları hallettırecegım yoksa.

Bende apo ustadan aldım direk tak çalıştır yaptı adam  işinin eri halledecektir eminim 

Torpıdodakı beyın apo ustadan alınmış benımde zaten cıhazı komple cengız akıllıdan aldım ılanında da tak çalıştır seklınde olduğunu soylemıstı.Sorun çıkacağını sanmıyorum.

Geri
Üst Alt