Kayseride golf 7 kodlayacak bir arkadaşimiz varmıdır acaba.

Mustafacerit

Yeni Üye
İsim
Mustafa CERİT
Gecen ay yagmur far sensoru aldım aliexpresten, yırmı gun sonra geldı ve montajını yaptım rain closing ch lh vs kodlama yapmam gerekli yarmınıza ihtiyacım var 

Hocam bende kayserideyim.Kodlama konusunda daha önce biryere gitmiştim ama onlarda pek anlamıyorlar uzaktan masaüstü ile hallettmişlerdi.Şimdi benim elimdede yağmur ve far sensörü var ama montajını dahi yapamadım bekliyor evde. Birlikte birşeyler yapabiliriz

Ayın 22sinin olduğu hafta geleceğim Kayseri'ye, numaralarınızı bana özelden yazarsanız ufak bir whatsapp grubu ile daha kolay haberleşme imkanı buluruz. 

Goruselım yardımcı olurum montaj konusunda . Kodlama hakkındada bir arkadaş yardımcı oldu saolsun . Halledelım ne zaman istersen 

Çok büyük ihtimal 23 veya 24 mayısta Kayserideyim. Dileyene montaj ve kodlama için yardımcı olurum. 
Degerli Eren Kardeşim 

En fazla sayıda kişiyle tanışık olma rekorunu kırmak üzeresin.  Gönülden tebrik ederim.

Seninle gurur duyuyorum. 

@Mustafacerit kardeşim bende kayseriliyim aynı durumu bende yaşadım 350 TL ye aldığım sensörlere 450 TL kodlama ücreti istedi Zafer usta ancak yaptırmadım sakın sende yaptırma.    Yolum Aksaraya düşmüştü orada montajla beraber 120 TL gizli özellikler dahil yaptırdım. Sonra kendime bi kablo aldım :)  Eğer ki eren kardeşim yardımcı olamaz ise bayramdan sonra kayseride olacağım bende hallederim bilgin olsun. Böyle fırsatçılara prim vermemek gerekiyor!!!

Eyw kardeşim düşündüğün için teşk ederim ama bir arkadaşım yardımcı oldu saolsun para dahi almadı . Zaten montajını kendım yapmıştım pek maliyetlı olmadı bu yuzden . Yardımım dokunacağı biri olursa herzaman müsaitim

@Mustafacerit kardeşim bende kayseriliyim aynı durumu bende yaşadım 350 TL ye aldığım sensörlere 450 TL kodlama ücreti istedi Zafer usta ancak yaptırmadım sakın sende yaptırma.    Yolum Aksaraya düşmüştü orada montajla beraber 120 TL gizli özellikler dahil yaptırdım. Sonra kendime bi kablo aldım :)  Eğer ki eren kardeşim yardımcı olamaz ise bayramdan sonra kayseride olacağım bende hallederim bilgin olsun. Böyle fırsatçılara prim vermemek gerekiyor!!!
İyi günler Aksaray'da kime kodlama işini yaptırdınız acaba, yakın zamanda bende sensorleri almayı düşünüyorum

Kayseri'de işi bilen bulamazsın kolay kolay hem çok para verirsin hemde yapılan iş içine sinmez Polo 6 r ye birşeyler yaptırana kadar canım çıkmıştı :)

Eline sağlık @fcsrn

Kayseri de bir dostumuz bu işi çözse de ordaki tüm dostlara yardımcı olsa çok iyi olacak aslında. Selamlar Kayseri 'ye  :'(

Geri
Üst Alt