8.5 Ofset ve 9.5 Ofsetli Jant Golf 7 ye Nasıl Takılır?

t.can

Yeni Üye
İsim
tolga
Öncelikle herkese kazasız belasız günler dilerim.

Uzun süredir takip ettiğim siteye nihayetinde üye oldum :)

Tecrübelerinizden bilgilerinizden faydalanmak istiyorum.

Yanlış yönlendirilerek yalan dolanla bir jant seti aldım çok hoşuma giden mercedes jantları replika çok temiz hoşuma gitti adama sordum uygun mu uygun problem çıkarır mı çıkarmaz merak etme al tak git falan her neyse aldım jantlar geldi lastikçim bunlar olmaz çok dışa çıkarır kamber vermeden yada jantı tornalattırmadan olmaz dedi tabi benim moralde bozuldu birkaç lastikçide aynılarını söyledi ofset değeri çokmuş adam jantları almıyor uzağımda olduğundan baskıda kuramıyorum kaçak dövüşüyor malesef ki böyle tüccarlar da var.

Satın almış olduğum jant ebatlarında kullanan arkadaşlar olduğunu duydum aranızda muhakkak ki olacaktır bana yardım ederlerse bu jant konusunda çok mutlu olurum.

Jant değeri olarak anlamadığım için resimleri sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bu janları nasıl oldururuz Mk7 aracıma yönlendirip bilgi verirseniz çok minnettar olurum.

IMG_2587.JPGIMG_2584.JPGIMG_2588.JPGIMG_2590.JPG

IMG_2578.JPG

IMG_2583.JPG

8.5 olana minimum 225 taban 9.5 olanada minumum 245 taban lastik takmak lazım bunlar takılsa bile lastik jantın içerinde kalıcak ve lastiklerde bulunan jantın dışına taşan koruma vazivesini yapmaz jantları 1 haftada haritaya çevirirsiniz heryeri çizilir ayrıca lastik maliyetide artar arabada baya hantallaşır bence bunları hiç takmayın hem golfe yakışmaz apaçi modu olur hemde şuanki parıltısı uzun sürmez kimse istemez her tarafı çizik jantla gezmek

8.5 olana minimum 225 taban 9.5 olanada minumum 245 taban lastik takmak lazım bunlar takılsa bile lastik jantın içerinde kalıcak ve lastiklerde bulunan jantın dışına taşan koruma vazivesini yapmaz jantları 1 haftada haritaya çevirirsiniz heryeri çizilir ayrıca lastik maliyetide artar arabada baya hantallaşır bence bunları hiç takmayın hem golfe yakışmaz apaçi modu olur hemde şuanki parıltısı uzun sürmez kimse istemez her tarafı çizik jantla gezmek
Lastikçi yalnız 225 lastik yeterli olduğunu söyledi denemedik tabi ama yarın bir deneyecem yinede denediğim şekilde bir gözle göreyim resim alayım 1.000 para verdim janta yaşadığım duruma bakın Sıkıntı zaten orada ben apaçi tarzı jant istemiyorum hele ki kamber hiç istemiyorum ama muhakkak taktıranlar olmuştur nasıl durur onuda merak etmiyor değilim en azında göreyim sizinle paylaşırım benim düştüğüm hataya düşmez kimse en azından 

Lastikçi yalnız 225 lastik yeterli olduğunu söyledi denemedik tabi ama yarın bir deneyecem yinede denediğim şekilde bir gözle göreyim resim alayım 1.000 para verdim janta yaşadığım duruma bakın Sıkıntı zaten orada ben apaçi tarzı jant istemiyorum hele ki kamber hiç istemiyorum ama muhakkak taktıranlar olmuştur nasıl durur onuda merak etmiyor değilim en azında göreyim sizinle paylaşırım benim düştüğüm hataya düşmez kimse en azından 
Ben bunu buldum internetten araştırmadan lastikçilere pek güvenmemek lazım
5962d0418bcb1b5dddedaad74a5b30ea.jpg

Geri
Üst Alt