Golf 7 için CarPlayli Desay multimedia cihazı geliyor

Değerli forum üyeleri linkte ve fotoğraflarda gösterdiğim ürün orjinal ekranda carplay i aktif eder mi ? Bu port ne işe yara? Bilen birisi aydınlatabilir mi ?
951929f71e749f14fd1a4a26be5e561f.jpg
25c5cdb6612b8b9cb544b0486d0edbe2.jpg

http://s.aliexpress.com/fmqmQR3Y

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Arkadaşlar merhaba, cihazla ilgili türkçe menüleri çözebilen varmı. İnstagramda erzincanda bi firma 150 tl ye güncelliyor. Menü dışında herkezin beklediği carplayde bu cihaz için gelecekmi güncel yeni bilgi var mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar merhaba, cihazla ilgili türkçe menüleri çözebilen varmı. İnstagramda erzincanda bi firma 150 tl ye güncelliyor. Menü dışında herkezin beklediği carplayde bu cihaz için gelecekmi güncel yeni bilgi var mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hocam türkçe için çok az bir zaman kaldı. Çoğu menü güncellendi sayılır. 150 tl soygun :)  

Değerli forum üyeleri linkte ve fotoğraflarda gösterdiğim ürün orjinal ekranda carplay i aktif eder mi ? Bu port ne işe yara? Bilen birisi aydınlatabilir mi ?
951929f71e749f14fd1a4a26be5e561f.jpg
25c5cdb6612b8b9cb544b0486d0edbe2.jpg

http://s.aliexpress.com/fmqmQR3Y

Hayır Hocam. Bunlar uzun süredir zaten var. Bunu Android ünitelere takabilirsiniz sadece. Android üniteye apk yı yüklüyorsunuz ve ünitenin usb portuna takıyorsunuz çalışıyor. alternatif olarak rca ya takılan versiyonları da var ancak ne yazık ki bizim orijinal ünitelerde böyle bir giriş yine mevcut değil. Son çare olarak aliexpress den video interface alarak kamera girişine takabilirsiniz ancak astarı yüzünden pahalıya gelebilir ve ne kadar verimli ve stabil olur emin değilim.  https://tr.aliexpress.com/item/Genel-Carplay-kutusu-Siri-Sesli-cra-direksiyon-kontrol-a-r-Haritas-mesaj-vb-IOS-taraf-ndan/32833935110.html 

Bunun yerine noname carplay li cihaz alırsınız Patrick den. Ben kullanıyorum ve çok memnunum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayır Hocam. Bunlar uzun süredir zaten var. Bunu Android ünitelere takabilirsiniz sadece. Android üniteye apk yı yüklüyorsunuz ve ünitenin usb portuna takıyorsunuz çalışıyor. alternatif olarak rca ya takılan versiyonları da var ancak ne yazık ki bizim orijinal ünitelerde böyle bir giriş yine mevcut değil. Son çare olarak aliexpress den video interface alarak kamera girişine takabilirsiniz ancak astarı yüzünden pahalıya gelebilir ve ne kadar verimli ve stabil olur emin değilim.  https://tr.aliexpress.com/item/Genel-Carplay-kutusu-Siri-Sesli-cra-direksiyon-kontrol-a-r-Haritas-mesaj-vb-IOS-taraf-ndan/32833935110.html 
Bunun yerine noname carplay li cihaz alırsınız Patrick den. Ben kullanıyorum ve çok memnunum.

Evet hocam aynı cevabı satıcıdan aldım malesef. Servise fahiş miktarda para ödeyip bu özelliği aktif etmekten başka çare görünmüyor malesef. İlginiz için teşekkür ederim.

bu almış olduğunuz ürün ile alakalı olarak hocam kafam yine karıştı 76usd lik bir cihaz var iken neden fahiş fiyatlar ortada dolanıyor anlamış değilim,ürünün noname olduğunu yazmışsınız,ne kadar süredir kullanıyorsunuz ve ıphone için kullanım olabiliyormu ?

RCD330 için Mirrorlink kullanımında Google Maps navigasyonun hareket halinda kapanması problemi ile ilgili Video In Motion ile alakalı olabileceğini öğrendim. Internette araştırdığımda bu arkadaş da Rus sitelerinden öğrenmiş konuyu VCDS üzerinden Radio - Adaptibility - Channel 36 Ayarında Hız sınırı mevcutmuş (Default 6 yani 6km/s üzerine çıkınca Navigasyo, spotify gibi uygulamalar arka plana geçiyor). Bunu test etmiş 200 yaparak sınır bu problemini aşmış bizim ürün VW araç için.

http://www.team-bhp.com/forum/car-entertainment/173375-review-rcd-330g-vws-2016-head-unit-polo-vento-ameo-9.html

Soruma ve yardım talebime gelince :)   VCDS üzerinden bağlandım (aynı kablo ile daha önce bağlanmıştım). AutoScan yaptığımda 5F - InformationSystem tarafında .ROD file not found hatası aldım. Hata kodunu silip tekrar denedim yine aldım neden olabilir? Yukarıda bahsettiğim özelliğin bu sekme altında olduğunu düşünüyorum. Bulduğum kaynakta bundan bahsedilmemiş çünkü. VCDS konusunda tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim. Bunu daha önce deneyen oldu mu? bir problem yaratıyor mu? Veya CarPlay özelliğini bozan bir durumu var mı ben her iki bağlantı şeklinden de faydalanmak istiyorum. Teşekkürler.

RCD330 için Mirrorlink kullanımında Google Maps navigasyonun hareket halinda kapanması problemi ile ilgili Video In Motion ile alakalı olabileceğini öğrendim. Internette araştırdığımda bu arkadaş da Rus sitelerinden öğrenmiş konuyu VCDS üzerinden Radio - Adaptibility - Channel 36 Ayarında Hız sınırı mevcutmuş (Default 6 yani 6km/s üzerine çıkınca Navigasyo, spotify gibi uygulamalar arka plana geçiyor). Bunu test etmiş 200 yaparak sınır bu problemini aşmış bizim ürün VW araç için.
http://www.team-bhp.com/forum/car-entertainment/173375-review-rcd-330g-vws-2016-head-unit-polo-vento-ameo-9.html
Soruma ve yardım talebime gelince [emoji4]  VCDS üzerinden bağlandım (aynı kablo ile daha önce bağlanmıştım). AutoScan yaptığımda 5F - InformationSystem tarafında .ROD file not found hatası aldım. Hata kodunu silip tekrar denedim yine aldım neden olabilir? Yukarıda bahsettiğim özelliğin bu sekme altında olduğunu düşünüyorum. Bulduğum kaynakta bundan bahsedilmemiş çünkü. VCDS konusunda tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim. Bunu daha önce deneyen oldu mu? bir problem yaratıyor mu? Veya CarPlay özelliğini bozan bir durumu var mı ben her iki bağlantı şeklinden de faydalanmak istiyorum. Teşekkürler.
17.8 sürüm kablo lazım hocam.

selamlar türkce derken bu patrıckın sattıgı car play li cihazıda turkce yapabilicekmiyiz olursa cok güzel olur   :'(

Teşekkür ederim Yusuf Hocam 1 hafta önce aynı kablo ile hata vermiyordu aracta sadece teyp değişti böyle malzeme değişikliklerinde kablo değiştirmemiz mi gerekiyor?
Merhaba,

2016 5" ekranı 6.5" carplay(çin versiyonu)  ile Ender elektronikte değiştikten sonra aşağıdaki hata mesajlarını aldım, teyp çalışınca pek uğraşmak istemedim, bazı menü içerisinden değişiklik yaparken rod hatalarını alıyorum, sizin bahsettiğiniz buna benzer hata mı.? kablo 15.7

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşlar merhaba, patrickten aldığım rcd 330 plus carplay verisyon elime geçti. 2014 tiguan için 10dk'da montajı yaptım herşey hatasız çalışmakta. yalnız kafama takılan birkaç soru var,

1-radyo logoları gelmedi, bunu nasıl düzeltebilirim

2-dashboardtaki telefon rehberi, arama vb bilgiler için aracın kendi bluetooth'una bağlanmam gerekiyor, sadece 330'a bağlanınca dashboardtaki telefon kısmından çözüm alamıyorum.

arkadaşlar merhaba, patrickten aldığım rcd 330 plus carplay verisyon elime geçti. 2014 tiguan için 10dk'da montajı yaptım herşey hatasız çalışmakta. yalnız kafama takılan birkaç soru var,

1-radyo logoları gelmedi, bunu nasıl düzeltebilirim

2-dashboardtaki telefon rehberi, arama vb bilgiler için aracın kendi bluetooth'una bağlanmam gerekiyor, sadece 330'a bağlanınca dashboardtaki telefon kısmından çözüm alamıyorum.
aynı cihaz bende var logo çıkmıyor.

Geri
Üst Alt